پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مردگان جزیره‌ی موریس

کتاب مردگان جزیره‌ی موریس

نسخه الکترونیک کتاب مردگان جزیره‌ی موریس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مردگان جزیره‌ی موریس

پنجه‌ی خالی اش را از زیر بالش بیرون آورد. خیس عرق بود و قلبش چنان می‌زد که انگار می‌خواست از سینه‌اش بزند بیرون. مرد را نشناخت. شباهتی به کسی یا کسان آشنایی داشت، اما ذهنش راه نمی‌داد و نمی‌دانست این شباهت به چه کسی است و کجا او را دیده. نشست روی تشک و به پرده‌ی ضخیم پنجره‌ی اتاق نگاه کرد. بلند شد سرپا، رفت کنار پنجره، پشت به دیوار داد و گوش سپرد به آن سوی پنجره و صدایی نشنید. سر جلو برد و پرده را کنار زد. به درختان تیره در روشنایی چراغ‌های حیاط عمارت نگاه کرد. پرده را کشید و در طول اتاق قدم زد. دلش آرام گرفته بود. اما یادآوری خوابی که برای چندمین بار می‌دید نگرانش می‌کرد. همان کالسکه بود و همان مرد اما هر بار تغییر کوچکی می‌کرد. درشکه همیشه سیاه رنگ بود. رنگ اسب‌ها هر بار تغییر می‌کرد. کالسکه جلو پایش می‌ایستاد. مرد سیاه‌پوش از کالسکه پیاده می‌شد. کلاه از سربرمی‌داشت و تعظیم می‌کرد. بعد قامت راست می‌کرد، در کالسکه را باز می‌کرد و تابوت سیاهی را نشان می‌داد و می‌ گفت: «تابوت برای اعلی حضرت قدرقدرت قوی شوکت، قائت عظیم‌الشأن ملت!»

ادامه...

مشخصات کتاب مردگان جزیره‌ی موریس

  • ناشر نشر چشمه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۱/۰۹/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.82 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۹۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب مردگان جزیره‌ی موریس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مردگان جزیره‌ی موریس

از داستان های نو من سبک این داستان رو خیلی دوست داشتم.سبکش مثل سبک جدیدی که مد شده که داستان بی سر و ته باشه خیلی فراتر هست.و علاوه بر در نظر گرفتن اتفاقای سیاسی و اشاره کردن به رجل آن زمان تونسته خیلی خوب روان پریشی یک قدرت برتر را در انزوا به تصویر بکشه.
در ۶ سال پیش توسط ... ( | )