0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
2114 روز تلاش، تجربه، تنهایی

معرفی، خرید و دانلود کتاب 2114 روز تلاش، تجربه، تنهایی

ناشر:
کنکاش
درباره 2114 روز تلاش، تجربه، تنهایی

یکی از اهداف دانشجویان علاقمند به علم، تحصیل در دانشگاه‌های برتر دنیاست. هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان سراسر دنیا با خانه و شهر خود وداع می‌کنند و کوله بار سفر می‌بندند تا با تحصیل در دانشگاهی برتر از دانشگاه محل زندگی خود، از فرصت‌های علمی و در آینده از فرصت‌های شغلی بالاتری برخوردار شوند.

مسئله مهاجرت دانشجویان ایرانی نیز مستثنا از این مسئله در سراسر دنیا نیست. تحصیل در دانشگاه‌های بزرگ و شناخته شده دنیا به همراه زندگی مستقل و به دور از خانواده و در محیطی با مؤلفه‌های جدید فرهنگی، تجربه‌های فراوان و ارزشمندی را در اختیار این دانشجویان مهاجر قرار می‌دهد. در عین حال، چنین تجربه هایی به آسانی به دست نمی آید و در راه کسب آنان فراز و نشیب هایی وجود دارد.

هدف از نگارش این کتاب که تجربیات شخصی نگارنده را بیان می‌دارد، آشنایی دانشجویان با مسائلی است که چه شیرین و چه تلخ، چه دلپذیر و چه ناخوشایند در این راه وجود دارد. نگارنده در وصف مراحل رویارویی با مسائل جدید فرهنگی و علمی در اروپا، فراز و فرود هایی که یک محقق جوان ایرانی تجربه خواهد کرد را عنوان نموده است.

نگارنده در سال ۱۳۸۱ مدال نقره المپیاد کشوری زیست شناسی را کسب نمود و سپس در کنکور سراسری سال ۱۳۸۲ رتبه سوم کشوری علوم تجربی را به دست آورد. وی با قبولی در رشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد خود در گرایش بیوتکنولوژی پزشکی را به اتمام رساند و سپس با مهاجرت به شهر دانشگاهی گوتینگن در آلمان دومین دوره کارشناسی ارشد خود را در موسسه ماکس پلانک بیوشیمی-فیزیک و دانشگاه گئورگ آگوست گوتینگن در زمینه زیست شناسی مولکولی به اتمام رساند. وی سپس با ادامه تحصیل درمقطع دکتری‌در همان موسسه درمهر ماه سال ۱۳۹۲ از رساله دکتری خود دفاع کرد.

امید است این کتاب توانسته باشد بخشی از سوالات و دغدغه‌های دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند پاسخ داده باشد و شرایط روشن تری را جهت تصمیم گیری در مهاجرت به خارج از کشور فراهم سازد.

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
2.۵۲ کیلوبایت
تعداد صفحات
263 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۸:۴۶:۰۰
نویسندهفاطمه جوادی زرنقی
ناشرکنکاش
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۱۴
قیمت ارزی
3.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۲.۵۲ کیلوبایت
۲۶۳ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
57,200
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
2114 روز تلاش، تجربه، تنهایی
2114 روز تلاش، تجربه، تنهایی
فاطمه جوادی زرنقی
کنکاش
0
(بدون نظر)
57,200
تومان