0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
تیزهوشان جامع نهم

معرفی، خرید و دانلود کتاب تیزهوشان جامع نهم

درباره تیزهوشان جامع نهم

کتاب جامع تیزهوشان نهم خیلی سبز شامل درس های آزمون تیزهوشان (ریاضی، علوم، فارسی، مطالعات اجتماعی، پیام های آسمان و قرآن) و همچنین سوالات استعداد تحلیلی است و هدف از تألیف آن ارائه نمونه سوالات استاندارد و متنوع در چارچوب آزمون های تیزهوشان است، تا مخاطب برای شرکت در این آزمون ها آمادگی بیشتری داشته باشد. کتاب فاقد درس نامه است اما پاسخ نامه آن دقیق و کامل است.

فهرست کتاب بسیار کامل است، به طوریکه صفحات شروع هر درس و کتاب درسی را مشخص کرده است. لحن کتاب کاملا رسمی است. کتاب فاقد CD،QR-code و اپلیکیشن است. در ادامه به بررسی کتاب جامع تیزهوشان نهم اثر گروه تألیف خیلی سبز می پردازیم.

طرح روی جلد کتاب جامع تیزهوشان نهم بسیار مرتبط با نوع کتاب و هدف آن انتخاب شده است و زمینه آن نیز معرف انتشارات خیلی سبز است. جنس کاغذ کتاب سفید است، اما ضخامت کمی دارد که در برخی موارد اَشکال پشت صفحه مشخص می شوند. فونت نوشته ها و فاصله بین خطوط کم است که ممکن است چشم را خسته کند. اَشکال با کیفیت بالایی ترسیم شده اند. صفحه آرایی نیز ساده انجام شده است و تنها از رنگ طوسی برای حاشیه صفحات استفاده شده است.

کتاب جامع تیزهوشان نهم به عنوان یک منبع قوی و کامل سوالات تیزهوشان و استاندارد، به خوبی می تواند مخاطب را به یک آمادگی کامل برساند تا با ذهنی آسوده و با خیالی راحت در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی شرکت کند. این کتاب شامل ۵۹۸ صفحه و ۳,۶۱۴ تست می باشد.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
35.۷۰ کیلوبایت
تعداد صفحات
628 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۲۰:۵۶:۰۰
نویسنده مهدی مظلوم شایان
نویسنده دوممحمدرضا محمدی
نویسنده سوممهدی نظری
نویسنده چهارمفاطمه محمدی
نویسنده پنجماباصلت نوراللهی
ناشرانتشارات خیلی سبز
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۱۱
قیمت ارزی
6 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۳۵.۷۰ کیلوبایت
۶۲۸ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
180,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
تیزهوشان جامع نهم
تیزهوشان جامع نهم
مهدی مظلوم شایان
انتشارات خیلی سبز
0
(بدون نظر)
180,000
تومان