0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
هیروشیما
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب هیروشیما

نویسنده:
جان هرسی
درباره هیروشیما

"هیروشیما"، یکی از پرفروش‌ترین و پرتأثیرترین کتاب‌ها در موضوع جنگ و صلح است که توسط روزنامه‌نگار معتبر آمریکایی، جان هرسی نوشته شده است. این کتاب، به طور مستقیم به زندگی و تجربیات چند نفر از زندگی‌های معمولی هیروشیما پرداخته که در روزی تاریخ‌ساز، 6 آگوست 1945، با انفجار بمب اتمی آمریکا روبرو شدند. هرسی با استفاده از تکنیک روزنامه‌نگاری، به تصویر کشیدن واکاوی کردن آن روز و روزهای پس از آن می‌پردازد. او با روایت داستان‌های واقعی از زندگی افرادی که این واقعه را تجربه کردند، ما را به یک سفر هیجان‌انگیز در قلب یکی از بزرگ‌ترین کارستروف‌های تاریخ بشریت می‌برد.

"هیروشیما" نه تنها مستندی از وحشت، آسیب‌ها و پیامدهای طولانی مدت انفجار بمب اتمی است، بلکه با معرفی انسان‌هایی که با ویرانی، جراحت و فقدان نزدیکانشان مواجه شدند، به معنای واقعی کلمه، چهره‌ی انسانی به این واقعه می‌بخشد. کتاب "هیروشیما"، خواننده را به چالش می‌کشد تا درباره‌ی تأثیرات اخلاقی، فرهنگی و انسانی استفاده از اسلحه‌های هسته‌ای در جنگ‌ها بیاندیشد. این اثر بی‌پرده نشان‌دهنده‌ی زخم‌های عمیق و دائمی است که چنین اسلحه‌هایی می‌توانند به بشر و سیاره‌ی ما وارد کنند.

در نهایت، "هیروشیما" اثر جان هرسی، نه تنها یک شاهکار روزنامه‌نگاری است، بلکه یک پیام قوی برای نسل‌های آینده و تمام انسان‌ها در مورد ضرورت پیشگیری از تکرار چنین فاجعه‌هایی است.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
777.۰۰ بایت
تعداد صفحات
125 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۴:۱۰:۰۰
نویسندهجان هرسی
مترجم محمود قلی پور
ناشرنشر چشمه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۰۸
قیمت ارزی
3 دلار
قیمت چاپی
105,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۷۷۷.۰۰ بایت
۱۲۵ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
5
از 5
براساس رأی 1 مخاطب
5
ستاره
100 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
5
(1)
52,500
٪50
26,250
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
هیروشیما
٪50
هیروشیما
جان هرسی
نشر چشمه
5
(1)
52,500
٪50
26,250
تومان