0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
امتحانات فیزیک دوازدهم تجربی با 20 تمام میشه

معرفی، خرید و دانلود کتاب امتحانات فیزیک دوازدهم تجربی با 20 تمام میشه

ویژه ارتقاء معدل

درباره امتحانات فیزیک دوازدهم تجربی با 20 تمام میشه

کتاب بانک نهایی فیزیک دوازدهم رشته تجربی خیلی سبز از سری کتابهای بانک نهایی خیلی سبز ویژه برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور مقطع دوازدهم در رشته تجربی به قلم مجید ساکی و احسان حسینیان در انتشارات خیلی سبز تولید و منتشر شده است. این کتاب کمک آموزشی شامل نکات کاربردی و مختصر و مفید مطابق با کتاب درسی (در بخش پاسخنامه) به‌همراه پرسش تشریحی استاندارد و آزمون‌های نمونه امتحانی به‌انضمام پاسخنامه تشریحی کلیه سوالات موجود در کتاب می باشد. از ویژگی‌های مهم کتاب بانک نهایی فیزیک دوازدهم تجربی خیلی سبز طبقه‌بندی مناسب مطالب درس تاریخ رشته انسانی در قالب ۴ فصل و ۸۰۴ سوال تشریحی به همراه آزمون‌های استاندارد مشابه با آزمون‌‎های سراسری مدارس خرداد و شهریور ۱۴۰۰ و خرداد و شهریور ۱۴۰۱ و دی ماه ۱۴۰۱ برای موفقیت شما در آزمون‌ها و دستیابی به نمره کامل ۴۰% تاثیر معدل در کنکور سراسری است. اگر قصد خرید کتاب بانک نهایی فیزیک دوازدهم رشته تجربی خیلی سبز از عشق کتاب را دارید مطالب زیر را از دست ندهید!

ویژگی های کتاب بانک نهایی فیزیک ۳ تجربی خیلی سبز:

۱) مناسب برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور رشته تجربی

۲) خلاصه درس کاربردی اما مختصر و مفید از مطالب کتاب درسی

۳) ارائه‌ی نمونه سوالات استاندارد از درس به درس کتاب شامل ۸۰۴ سوال

۴) ارائه‌ی نمونه سوالات امتحانی و نمونه آزمون‌های طبقه‌بندی شده خرداد و شهریور ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و دی ۱۴۰۱

۵) همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی

۶) مطابق با آخرین تغییرات کتابهای درسی

۷) ویژه دستیابی به نمره ۲۰ در امتحانات مدارس

۸) متناسب با سطح آزمون های سراسری کشوری

تحلیل و بررسی کتاب فارسی دوازدهم بانک نهایی خیلی سبز:

امتحانات فیزیک ۳ با ۲۰ تمام میشه! این جمله ای است که روی کتاب بانک نهایی فیزیک ۳ رشته تجربی خیلی سبز نوشته شده و به درستی پیام این کتاب را انتقال میدهد. برای دستیابی به نمره ۲۰ در امتحانات نهایی مدارس کشوری شما نیاز به درسنامه خلاصه به همراه نمونه سوالات امتحان نهایی دارید. کتاب بانک نهایی فیزیک دوازدهم تجربی خیلی سبز با هدف تسلط شما بر محتوای کتاب های درسی و آمادگی شما برای دستیابی به نمره بیست در آزمون های سراسری مدارس کشور می باشد. در این کتاب درسنامه مختصر و مفید (در بخش پاسخنامه تشریحی) به همراه نمونه سوالات امتحانی و آزمونی ارائه شده و سعی شده تا هیچ نکته ای از چشم نویسنده پنهان نمانده باشد. همچنین پاسخنامه تشریحی کلیه سوالات در کتاب ارائه شده است. بخش‌های مختلف کتاب بانک نهایی فیزیک ۳ تجربی خیلی سبز به شرح زیر می باشد:

خلاصه درس: درس بخش پاسخنامه این کتاب، برای هر درس خلاصه کوتاهی از محتوای آن درس ارائه شده که مرور این بخش میتواند یادآوری خوبی از مطالب کتاب درسی باشد. این بخش شامل نکات هر فصل و هر درس با یک مثال یا نکته کاربردی و ارائه فرمول ها و ترفندهای حل مساله است.

سؤالات تشریحی: این بخش شامل ۸۰۴ سوال متنوع تشریحی منطبق بر امتحان نهایی در انواع مختلف برای آمادگی در امتحانات میان ترم و پایان ترم می‌شود. این سوالات تیپ بندی‌های متنوعی را پوشش میدهد و شامل انواع سوالات آزمونی و محتوایی از متن کتاب درسی است.

پاسخ‌نامه تشریحی: این امکان برای دانش‌آموزان فراهم شده تا در این قسمت پاسخ‌هایی کافی متناسب با راهنمای تصحیح امتحان نهایی و بررسی دلیل نادرستی گزاره‌های غلط را بررسی نمایند.

امتحان نهایی: ارائه ۵ دوره سؤالات امتحان نهایی سال‌های اخیر همراه با پاسخ تشریحی از مواردی است که در این بخش ارائه گردیده است. کتاب پیش رو شامل آزمون سراسری خرداد و شهریور ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ و دی ماه ۱۴۰۱ مدارس کشوری می باشد.

محتوای مجموعه کتابهای بانک نهایی خیلی سبز:

مطابق با مصوبه اخیر آموزش و پرورش و سازمان سنجش قرار بر این است که اثر معدل ۴۰ تا ۶۰ درصد سهم پذیرش دانشگاه‌ها را به خودش اختصاص دهد و برخلاف سال‌های گذشته که اثر مثبت و نمایشی بود به اثر قطعی تغییر کرد. تصورش را بکنید که امسال قرار است ۴۰% نمره پذیرش دانشگاه، فقط مربوط به امتحانات نهایی (از جمله شیمی دوازدهم) باشد و ۶۰% نمره مربوط به کنکور سراسری باشد که حدود یک سوم این نمره مربوط به شیمی دوازدهم می‌شود. عجیب است.

در عمل نمره امتحانات شیمی دوازدهم از نمره کنکور شیمی دوازدهم بیشتر است. از طرفی دیگر یکی از معیارهای ارزشیابی همکاران در آموزش و پرورش، نمرات کتبی دانش‌آموزان است که اهمیت آن را دوچندان می‌کند. در کتاب های بانک نهایی خیلی سبز تمرکز ما بر تولید یک بانک کامل از سوالات امتحانات نهایی داخل و خارج کشور بوده است و در قسمت آموزش از درازگویی پرهیز شده است و کم‌تر در نقش دبیر دخالت کرده‌ایم تا در حجمی کم و قیمتی اقتصادی که این روزها نیاز بازار است بتوان کتاب مورد درخواست دانش آموزان و نیز دبیران را تهیه کرد. در این کتاب از آوردن سوالات سلیقه‌ای و به دور از سبک امتحانات نهایی خودداری کرده‌ایم و تمرکز خود را بر سوالات استاندارد گذاشته ایم. با وجود حجم نسبتا کم، شامل انواع تیپ سوالات امتحانی می باشد. در این مجموعه کتاب تلاش شده مطالب ضروری به نحوی طبقه‌بندی شود که بتواند پاسخ‌گوی نیازهای دانش‌آموز در راستای موفقیت در امتحان نهایی باشد. مجموعه کتابهای بانک نهایی خیلی سبز با آخرین تغییرات کتابهای درسی منطبق شده و سعی شده تا تمامی نیازهای شما را برای رویارویی با نمونه سوالات آزمون سراسری و جامع آماده نماید.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
13.۲۵ کیلوبایت
تعداد صفحات
139 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۴:۳۸:۰۰
نویسندهمجید ساکی
نویسنده دوماحسان حسینیان
ناشرانتشارات خیلی سبز
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۰۱
قیمت ارزی
3 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۱۳.۲۵ کیلوبایت
۱۳۹ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
5
از 5
براساس رأی 1 مخاطب
5
ستاره
100 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
5
(1)
66,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
بانک نهایی
شامل 21 عنوان کتاب
امتحانات فیزیک دوازدهم تجربی با 20 تمام میشه
امتحانات فیزیک دوازدهم تجربی با 20 تمام میشه
ویژه ارتقاء معدل
انتشارات خیلی سبز
5
(1)
66,000
تومان