پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب آشنایی کودکان با مفاهیم احساسات و ارزش‌ها

کتاب آشنایی کودکان با مفاهیم احساسات و ارزش‌ها

نسخه الکترونیک کتاب آشنایی کودکان با مفاهیم احساسات و ارزش‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب آشنایی کودکان با مفاهیم احساسات و ارزش‌ها

این کتاب برای تمام کسانی است که می‌خواهند به کودکان کمک کنند تا راه صحیح را انتخاب کنند و در آینده افراد لایقی باشند. به بیان دیگر این کتاب برای دانشجویان، مربیان مهدکودک‌ها، پرستاران کودک، و والدین به رشته‌ی تحریر درآمده است و تلاش دارد مباحثی را مورد بحث و بررسی قرار دهد که گروه‌های سنی تا پنج سال را دربر می‌گیرد. هم‌چنین توصیه‌ها، تمرینات و سؤالاتی را مطرح می‌کند که می‌تواند احساس هم‌دلی و قضاوت صحیح را تقویت نماید. گرچه موضوعات کتاب در رابطه با کودکان تا پنج سال است، اما مباحث کتاب برای آموزگاران دوران ابتدایی نیز مفید است و می‌تواند برای آموزش مسائل اخلاقی کودکان تا دوازده سال نیز مورد استفاده قرار گیرد. مباحث این کتاب درباره‌ی چگونه صحبت کردن در مورد ارزش‌های اخلاقی و احساسات است. با توجه به آموزش‌های اولیه‌ی دوران کودکی، تلاش شده تا حد امکان بین آموزش‌های کودکان زیر دو سال، یعنی زمانی که کودک فقط گوش می‌کند و مسائل را می‌فهمد، با مرحله‌ی بعدی که بین ۲ تا ۵ سالگی است، یعنی زمانی که مهارت‌های کلامی کودک اجازه‌ی شروع ارتباطات بده بستانی را می‌دهد، تمایز قایل شویم. در بخش آموزش‌های مربوط به دوران کودکی اول و رشد کودک، در کنار بحث‌های تحقیقی ـ روان‌شناسی و تجزیه و تحلیل‌های فلسفی، درباره‌ی پیشنهادات عملی مرتبط با آموزش‌های اخلاقی و آموزش مسائل عاطفی صحبت می‌کنیم. مطالب این کتاب از منابع مختلفی جمع‌آوری شده و هدف این است که مجموعه‌ای مفید برای دانشجویان رشته‌های مرتبط با روان‌شناسی باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب آشنایی کودکان با مفاهیم احساسات و ارزش‌ها

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۸۸/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.13 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۸۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب آشنایی کودکان با مفاهیم احساسات و ارزش‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آشنایی کودکان با مفاهیم احساسات و ارزش‌ها

باسلام نمونه کتاب بازتاب خوبی از کل کتاب نیست. 🤔
در ۹ ماه پیش توسط 915...353 ( | )