فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب فوتبال علیه دشمن

کتاب فوتبال علیه دشمن

نسخه الکترونیک کتاب فوتبال علیه دشمن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۵,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب فوتبال علیه دشمن

زندگی، جنگ و دیگر هیچ بخشی از عنوان کتاب مشهور اوریانا فالاچی است. معادل واژه‌ی زندگی در این نام زیبا، برای من فوتبال است. فوتبال یعنی زندگی. روزی که یک اتفاق فوتبالی نیفتد، معنای یک روز نافرجام را دارد. انگار خورشید مثل همیشه غروب نمی‌کند!‌ خلأ فوتبالی یکی از دردهای مشترک عاشقان فوتبال است که شاید بسیاری از خوانندگان این کتاب هم آن را تجربه کرده باشند، و تابستان ۸۸ گریبان مرا هم گرفت. مصدومیت‌های پی‌درپی در فوتبال که خانه‌نشینم کرده بود، حذف تراژیک تیم‌ملی از جام جهانی، تعطیلی تابستانی لیگ‌های اروپا، تمام شدن لیگ فوتبال ایران و به پایان رسیدن یک دهه از برنامه‌ی نود. تماشا نکردن و گزارش نکردن و پابه‌توپ نشدن، این خلأ را دوچندان می‌کرد.

ادامه...
  • ناشر نشر چشمه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.66 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۲۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب فوتبال علیه دشمن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فوتبال علیه دشمن

سایمون کوپر در مصاحبه ای جناب فردوسی پور و نشر چشمه رو به دلیل ترجمه و انتشار بدون مجوز این کتاب به سرقت ادبی متهم کرده. ظاهرا جناب فردوسی پور در حوزه رعایت حقوق مولفین منشوری تشریف دارند ولی فریاد فسادستیزیشون در فوتبال هنوز گوش رو کر میکنه. به عنوان متخصص حوزه ترجمه عرض میکنم که نشر چشمه غیر از اسم و رسم مترجم به هیچ مولفه دیگری توجه نکرده. درپایان عرض میکنم که هیچ علاقه ای به فوتبال و هیچ خصومت شخصی با جناب فردوسی پور ندارم.
در 3 سال پیش توسط omi...had
لطفا کتاب دیگه عادل خان رو هم بذارید مهارت درست اندیشیدن
در 3 سال پیش توسط sey...020
نسخه چاپی کتاب هنر شفاف اندیشیدن رو خریدم.فوق العاده ست حتما بگیریدش
در 1 سال پیش توسط moh...912
هنر شفاف اندیشیدن رو بزارید
در 1 سال پیش توسط sob...h71
بنظرم هنر شفاف اندیشیدن بسیار کتاب خوبیه و علتش هم بخاطر ترجمه ی خوب و روانش هست
در 12 ماه پیش توسط meh...010
سایمون کوپر به 22 کشور سفر کرد تا تاثیر گاه عجیب فوتبال بر سیاست و فرهنگ این کشورها را درک کند (یا شاید تاثیر سیاست و فرهنگ این کشورها بر فوتبالشون!). در عین حال تلاش کرد متوجه شود چه عاملی باعث میشود کشورهای مختلف این بازی ساده را اینقدر متفاوت بازی کنند.فوتبال چیزی فراتر از محبوبترین بازی جهان است. برای میلیونها نفر فوتبال حکم مرگ و زندگی را دارد و یک زبان بین المللی است. فوتبال به تعبیر پله بازی زیبایی است که جنگ ها را آغاز میکند و به پایان میرساند، جرقه ی انقلابها را زده و خیلی از دیکتاتورها را هم در قدرت نگه داشته است.در طول سالیان زیاد از زمان گسترش فوتبال در سراسر جهان، سادگی و زیبایی این ورزش همواره توجه توده ها را جذب کرده. فوتبال همیشه چیزی فراتر از یک بازی بوده. میدانی برای نشان دادن خشمهای سرکوب شده، قیام سیاهان مقابل سفیدها، رزمی برای انتقام یک ملت تحقیر شده از دشمن، رویدادی برای تقابل ادیان و فرقه ها و ... و بدلیل همین تاثیرگذاریها همواره مورد توجه قدرت طلبان بوده.
در 5 سال پیش توسط Are...in)
هنر شفاف اندیشیدن رو بذارید لطفا
در 11 ماه پیش توسط مهدیه صفی پور
لطفا هنر شفاف اندیشیدن رو هم بزارید
در 1 سال پیش توسط nasib ahmadi
هنر شفاف اندیشیدن و هنر خوب زندگی کردن هم از عادل عزیز بزارید
در 11 ماه پیش توسط kia...ove
خوبه
در 2 سال پیش توسط مهدی