فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آقای سفیر

کتاب آقای سفیر
گفت و گو با محمد جواد ظریف

نسخه الکترونیک کتاب آقای سفیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۱,۵۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آقای سفیر

این نوشتار، نه بسان سنت تذکره‌نویسی در پی ذکر نیک و بد آدمیان و بالمآل قضاوت درباره سرشت و سرنوشت آنان، و نه به‌مانند آنچه که این روزها به «طرح‌های تاریخ شفاهی» شهره‌اند، در پی ثبت و ضبط خاطراتِ صِرف یک چهره سیاسی، فرهنگی یا اجتماعی است؛ اگرچه رگه‌هایی از آنچه گفته شد را با خود دارد اما بیش از همه در پی چگونگی فهم سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در پهنه تجربه تاریخی آن است؛ تجربه‌ای که گاه در مقام الگو و عمل، متعارض و مبهم ظاهر می‌شود و از این زاویه سؤالات و حتی شایعاتِ فراوانی برمی‌انگیزد. از این رهگذر، ظهورِ گاه و بی‌گاه شخصیت‌ها و افراد برجسته در صحنه نمایش روابط و سیاست خارجی ایران و تأثیر این حضور در تأمین منافع و حفظ و استمرار موجودیت ملی چنان نزدِ اهل فن آشکار است که نیاز چندانی بر افزودن تصدیق بر محلِ صدقِ این گزاره باقی نمی‌ماند.

ادامه...
  • ناشر نشر نی
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 5.11 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۶۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب آقای سفیر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آقای سفیر

این کتاب خاطرات کسی است که ایران را از یک بحران ساخته شده بدست نابلدان سیاست نجات داد. تاریخ ایران به نیکی از دکتر ظریف یاد خواهد کرد و مطمئن در آینده بیشتر مشخص خواهد شد که او چه کار بزرگی انجام داده..کاش سیاست ما امثال دکتر ظریف بیشتر داشت
در 3 سال پیش توسط ami...dvd
این کتاب که بر اساس مصاحبه و در زمان بازنشستگی اجباری ایشان (ریاست جمهوری احمدی نژاد) نوشته شده، حاوی اطلاعاتی ذیقیمت از تاریخ سیاست خارجی ایران از اوان انقلاب است. این کتاب روایتی صادقانه و صمیمی از تاجرزاده ای است که برای تحصیل در رشته کامپیوتر به آمریکا رفت ولی حوادث انقلاب او را به نمایندگی ایران در سازمان ملل و نهایتا دیپلماتی کارکشته در وزارت امور خارجه تبدیل نمود. مطالعه این کتاب را به شدت توصیه می کنم.
در 2 سال پیش توسط جلال فضل اللهی
دیپلماسی خنده!!
در 3 سال پیش توسط jav....ja
آقای ظریف واقعا دمت گرم که به اشتباهاتی که کردی اعتراف میکنی و اونها رو به زبون میاری و ازشون عبرت میگیری. در سیاستمداران ما خیلی خیلی کم هستند افرادی که بتوانند به اشتباهات خود اقرار کنند و از اونها درس بگیرند. خوندن این کتاب بسیار لذت بخش هست و دید خوبی از اوضاع ایران و جهان در زمانهای مختلف با توجه به دیدگاهای آقای ظریف میده. چه خوب اگر کتابهایی از این دست توسط آقایان کمال خرازی، ولایتی و با دیدگاههای متفاوت هم وجود داشته باشه که بتوان قضاوت کرد.
در 2 سال پیش توسط kam...van
ﺩﺭ ﺑﻲ ﻫﻤﺘﺎﻳﻲ ﺩﻛﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪ ﺟﻮاﺩ ﻇﺮﻳﻒ ﺷﻜﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻛﺘﺎﺏ ﻫﻢ ﺑﺮ اﻳﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺻﺤﻪ ﻣﻲ ﮔﺬاﺭﺩ. ﻳﺎﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﻭﻇﻴﻔﻪ ﻭﺯﻳﺮ ﺧﺎﺭﺟﻪ اﻧﺠﺎﻡ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﻫﺎﻱ ﻫﺎﻱ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ اﻭ ﺑﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺷﻜﻞ ﻣﻤﻜﻦ اﺳﺖ.ﻓﺎﺭﻍ اﺯ ﺩﺭﺳﺖ ﻳﺎ ﻏﻠﻄ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﻮﺿﻮﻉ. ﭘﺲ ﺩﺭﺳﺘﻲ ﻳﺎ ﻧﺎﺩﺭﺳﺘﻲ ﻣﺬاﻛﺮاﺕ ﻫﺴﺘﻪ اﻱ ﺫﺭﻩ اﻱ ﺧﺪﺷﻪ ﺩﺭ ﺷﺨﺼﻴﺖ اﻳﺸﺎﻥ ﻭاﺭﺩ ﻧﻤﻲ ﺳﺎﺯﺩ.
در 3 سال پیش توسط ami...036
آقای ظریف دمتگرم یه مملکت مدیونت هستن اصلا کاری به اجرایی شدن تعهدات ندارم همین که در سازمان ملل به خاطر خوب کار نکردن آقای احمدی نژاد ایران را از جنگ نجات دادی خدا خیرت بده و این که شما نخبه هستید شکی نیست واقعا شما یک الگو مناسب هم از نظر دینی هم از نظر اجتماعی هستید و من الگوی من شمایید.کتاب هم برای من بسیار عالی واقع شد
در 2 سال پیش توسط atm...i79
تو قسمت نظرات حرفهای دلواپسانه زیاده. کسی گوش به این حرفهای بی سروته نمیده
در 3 سال پیش توسط rez...jad
خدایی فاز اینایی ک میگن ظریف ایرانو از جنگ نجات داد چیه؟????ب گفته ی رهبری،عامل رفع تهدید جنگ، حظور مردم ، اقتدار نظامی و ایجاد رعب در دشمن بوده وگرنه۴سال پیش ۸سال پیش ۱۲سال پیش ۱۶سال پیش ۲۰ سال پیش و...ظریف نبود، کجا حمله کردند؟
در 2 سال پیش توسط รค๓๏๏ภєђ
لطفا فقط راجع به کتاب اینجا صحبت کنید.
در 3 سال پیش توسط حسین قادری
علی رغم هیایوی بسیار برای آقای ظریف متاسفانه تشویق ما برای بشکه ای که است فقط صدای زیاد داره طی دو سال هیچ چیز مثبتی ندیدم هیچ چیز
در 3 سال پیش توسط mog....13