فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مهر ویستا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری پیرامون نکاتی که آن ها را بروز نمی دهند

کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری پیرامون نکاتی که آن ها را بروز نمی دهند

نسخه الکترونیک کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری پیرامون نکاتی که آن ها را بروز نمی دهند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۷۶۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری پیرامون نکاتی که آن ها را بروز نمی دهند

آنچه پيش رو داريد برگردان فارسی كتابی است در نقد اقتصاد نوليبرال كه ها ـ جون چانگ، استاد اقتصاد دانشگاه كمبريج، در سال ۲۰۱۰ منتشر كرده و در سراسر جهان بسيار خوانده شده است، تا آن‌جا كه در ميان پرفروش‌ترين كتاب‌های بين‌المللی آن سال رتبه نخست را يافته است. مؤلف در اين كتاب عملكرد اقتصاد نوليبرال و آنچه را كه طی اين چند دهه تحت سيطره ايدئولوژی بازار آزاد روی داده است به زبانی ساده، افشاگرانه و جذاب تشريح می‌كند و از اين رهگذر بسياری از فرضيات موهومی را كه اقتصاد سرمايه‌داری از ابتدا به عنوان اصولی قطعی و بی‌چون و چرا مبنای نظريه‌سازی خود قرار داده است در هم می‌شكند. بحث‌های مطرح‌شده در اين كتاب، عموما پاسخ سؤال‌هايی است كه اكنون، به‌ويژه، پس از بحران اقتصادی ۲۰۰۸ برای همه آن كسانی مطرح است كه طی چند دهه گذشته زير تأثير تبليغات نوليبرالی قرار داشته و وعده و وعيدهای آن را باور كرده‌اند. زيرا اكنون ايدئولوژی بازار آزاد، پس از چند دهه تسلط بر اقتصاد جهان سرمايه‌داری، جهان را با فاجعه‌ای روبه‌رو كرده است كه خود متوليان آن اذعان دارند ـ پس از بحران بزرگ دهه ۳۰ قرن گذشته ـ بزرگ‌ترين بحران تاريخ نظام سرمايه‌داری است.

ادامه...

بخشی از کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری پیرامون نکاتی که آن ها را بروز نمی دهند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بیست و سه گفتار درباره سرمایه داری پیرامون نکاتی که آن ها را بروز نمی دهند

زبان ساده‌ی و قابل فهم کتاب در کنار بیان جذاب کتاب نقاب وضعیت بحران زده‌ی معاصر را تا حدودی کنار می‌زند.
در 4 هفته پیش توسط مجتبی ناصری