0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
زندگی شغلی تان را طراحی کنید
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب زندگی شغلی تان را طراحی کنید

نویسندگان:
بیل برنت
،
یو اوانز
درباره زندگی شغلی تان را طراحی کنید

زندگی شغلی‌تان را طراحی کنید، کتابی است برای همه افرادی که احساس می‌کنند در مسیر شغلی خود دچار خستگی و فرسودگی شده‌اند. نویسندگان کتاب، بیل برنت و دیو ایوانز هستند که در تلاش‌اند تا با ابزارهای عملی و استفاده از تفکر طراحی به خوانندگان کمک کنند تا هر چیزی را که در زمینه شغل خود دوست ندارند، تغییر دهند. این کتاب که رتبه نخست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در سال 2016 را به خود اختصاص داده است، به نحوه صحیح برخورد با موضوعات و مشکلات شغلی می‌پردازد و یکی از بهترین کتاب‌ها در دسته‌بندی کتاب‌های انگیزشی و موفقیت است. ما زمان زیادی را در محیط کار و در کنار همکاران می‌گذرانیم، این موضوع باعث شده تا رعایت نکات و داشتن انعطاف برای برقراری ارتباط در محیط کاری موضوع بسیار مهمی باشد. این کتاب به شما کمک می‌کند تا در محیط کاری، بازدهی بهتری داشته باشید و البته شادتر نیز باشید.


درباره نویسندگان کتاب زندگی شغلی‌تان را طراحی کنید

دیو ایوانز و بیل برانت نویسندگان کتاب زندگی شغلی‌تان را طراحی کنید، هستند.

دیو اوانز متولد سال 1953 در آمریکا است. او کارآفرین، نویسنده و مشاور ارشد در سیلیکون‌ولی است. ایوانز یکی از بزرگترین مدیران در زمینه طراحی محصول است.

بیل برانت سال 1957 در آمریکا متولد شد. خانواده وی از لحاظ مالی فقیر بودند و این موضوع باعث شد تا برنت برای تهیه لباس جدید، اقدام به بازطراحی لباس‌های قبلی خود کند. این موضوع احتمالا باعث ایجاد اولین جرقه‌های خلاقیت و نوآوری در برنت شده است. او هم اکنون یکی از مدیران محصول فعال در سیلیکون‌ولی است.

برنت و اوانز آزمایشگاه طراحی زندگی را در دانشگاه استنفورد پایه‌گذاری کرده‌اند. کتاب دیگری که توسط این دو نفر نوشته شده، کتاب طراح زندگیتان باشید است که این کتاب نیز بسیار پرفروش است.


چرا باید کتاب زندگی شغلی‌تان را طراحی کنید را بخوانیم؟

هر انسان زمان زیادی را در محیط کار می‌گذراند. خیلی از افراد به دلایل مختلف ممکن است نتوانند در شغل مورد نظر و رویایی خود به فعالیت بپردازند .اما همین افراد با انجام تکنیک‌های مختلف می‌تواند شغل کنونی خود را تبدیل به شغلی رویایی کنند. در این راستا کتاب مذکور می‌تواند کمک شایان توجهی به خوانندگان کند:

·      این کتاب تکنیک محور و عملی است و با رعایت اصول ذکر شده، می‌توانید تغییرات زیادی در زندگی شغلی خود ایجاد کنید.

·      ایوانز و برنت، نویسندگان کتاب زندگی شغلی‌تان را طراحی کنید، به شما کمک می‌کنند زندگی کاری مولد، متعهدانه و معنادار طراحی کنید و در عین حال از سرگرمی و شادی نیز برخوردار باشید.

·      هدف اصلی کتاب، آن است که خواننده متوجه شود، شغل بخشی از زندگی انسان است و هر فردی که بتواند بین شغل و زندگی تعادل برقرار کند، برنده زندگی است.


در بخشی از کتاب می خوانیم

ببینید! محل‌های کار امروزی همواره دگرگون می‌شوند، چنان که بنگاه‌ها پیشرفت می‌کنند تا بیش از پیش سیاست به خرج دهند و برای رویارویی با بازارهای نااستوار، زودتر تغییر جهت دهند، محل کار نیز بسیار کمتر از پیش، پیش‌بینی پذیر خواهد بود. امروز بیشتر از دیروز به عهده کارمندانی است که رضایت و کامیابی خود را در این چشم‌اندازی که همواره رو به دگرگونی است، تعریف کند. هم‌چنین به عهده مدیران و بنگاه‌های هوشمند است که کارمندان خود را در میانه راه دیدار کنند و منابعی مانند این کتاب را به آنها پیشنهاد دهند که کمک می‌کند فرهنگی پدید آید تا کارمندان همواره دگرگون شونده بتوانند با درخواستهای پیوسته رو به تغییر محل کار سازگاری پیدا کنند. چنان که این درخواستها نیز با بازار همواره در حال تغییر سازگاری می‌یابند.برای علاقمندان به این کتاب

اگر شما نیز از علاقمندان  زندگی شغلی‌تان را طراحی کنید هستید، مطالعه کتاب‌های زیر را به شما توصیه می‌کنیم.

هنر امکان‌پذیری، بنجامین زاندر

یک روز را 365 بار تکرار نکنیم، مسعود لعلی

کشف اسرار کارهای منحصر به فرد، ران فریدمن

 

 

 

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
2.۴۴ مگابایت
تعداد صفحات
305 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۰:۱۰:۰۰
نویسندهبیل برنت
نویسنده دومیو اوانز
مترجم گروه مترجمان کاربن
ناشرکاری‌نو
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Designing your work life
تاریخ انتشار
۱۴۰۰/۰۵/۰۵
قیمت ارزی
5.۵ دلار
قیمت چاپی
85,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲.۴۴ مگابایت
۳۰۵ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.5
از 5
براساس رأی 4 مخاطب
5
ستاره
50 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
50 ٪
1
ستاره
0 ٪
1 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
2

نمونه رو خوندیم پر از جمله های تکراری و کلی گویی

3.5
(4)
42,500
٪50
21,250
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
زندگی شغلی تان را طراحی کنید
٪50
زندگی شغلی تان را طراحی کنید
بیل برنت
کاری‌نو
3.5
(4)
42,500
٪50
21,250
تومان