دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

نسخه الکترونیک کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست را رایگان بشنوید

نقد و بررسی کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

اگر شما هم با دیدن افراد موفق تصور می‌کنید که موفقیت در زندگی آنها جاریست و گویی آنها یک غول چراغ جادو دارند که به واسطه‌ی آن به تمام خواسته‌هایشان می‌رسند و شما از آن محروم هستید، باید بدانید که کتاب «آرزوی تو دستور توست» برای شما نوشته شده است تا این رموز را به شما بگوید، راه‌های رسیدن به موفقیت و ثروت را به شما نشان دهد و به شما کمک کند تا به هرآنچه در زندگی می‌خواهید برسید. کوین ترودو که متخصص در زمینه‌ی ارتعاش فکری و قانون جذب است به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از آنها برای جذب نیازهای خود استفاده کنید. همانطور که با استفاده از این اصول توانست در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ خود را در بین ۱۰ مرد ثروتمند آمریکا جای دهد.

درباره کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

کتاب «آرزوی تو دستور توست؛ چگونه می‌توان آرزوهای خود را آشکار کرد» درواقع از روی سمیناری به همین نام نوشته شده است که کوین ترودو در سال ۲۰۰۹ میلادی در کوه‌های آلپ برگزار کرد که حرف‌های ترودو در این سمینار بعدها جنجال‌های بسیاری به‌پا کرد. هزینه‌ی شرکت در این سمینار ۱۰ هزار دلار بود و تقریباً تمامی شرکت کنندگان در این سمینار ذکر کرده‌اند که برای آن‌ها بسیار تأثیرگذار بوده است و ارزش هزینه‌ی که پرداخت کرده‌اند را داشته است.

کوین ترودو معتقد بود که کتاب‌های زیادی در زمینه‌ی موفقیت و قانون جذب نوشته شده است ولی نکته‌ی اصلی در این کتاب‌ها گفته نمی‌شود. اگرچه اطلاعات و نکات خوبی در این کتاب‌ها گفته می‌شود ولی در حقیقت اکثر نویسندگان این کتاب‌ها در زندگی خود به آنچه که خودشان آرزو داشته‌ و می‌خواستند نرسیده‌اند و اگر ثروتمند هستند از فروش کتاب‌ها و دوره‌هایشان است، نه چیزهایی که آموزش می‌دهند. او همچنین بیان می‌کند که این رازها همیشه در دست افرادی خاص بوده است و تنها خودشان از آنها استفاده می‌کردند و علاقه‌ای نداشتند که عموم مردم از آنها باخبر شوند. کوین ترودو در سیمنار خود پرده از اسراری برمی‌دارد که باعث ایجاد دشمنی گروه‌های مختلف و افراد سطح بالای آمریکا نیز با او می‌شود.

نویسنده در طی کتاب اصولی را به ما می‌آموزد و توضیح می‌دهد که برای رسیدن به موفقیت به چه چیزهایی باید توجه کنیم و یاد بگیریم و از چه چیزهایی باید دوری کنیم. یکی از مزیت‌های این کتاب (دوره) این است که شامل تمرین‌هایی است که از شما خواسته می‌شود تا انجام دهید و اگر شما طبق آن تمارین پیش بروید می‌توانید خودتان نتایج آن را مشاهده کنید و قدم به قدم تأثیر آن را در زندگی واقعی خود ببینید. مطالب مربوط به دوره‌ی آرزوی تو دستور توست به نحوی طراحی شده‌اند که شما درنهایت بتوانید کنترل زندگی خود را در درست بگیرید و هرچیزی که می‌خواهید را بدست آورید. رازهایی که در کتاب آرزوی تو دستور توست ارائه می‌شوند بسیار ساده هستند و شاید در ابتدا اینطور به نظر برسد که تأثیر چندانی نخواهند داشت ولی این دروه برخلاف دوره‌ها و کتاب‌های دیگر که تنها به بیان یک سری تئوری‌ها و کلیات می‌پردازند، با انجام تست‌هایی روی ناخوآگاه شما تأثیرمی‌گذارد و به ادعای کوین ترودو از شما یک ماشین رسیدن به آرزوها می‌سازد که گویی غول چراغ جادوی خود هستید و هرچه را که می‌خواهید بدست می‌آورید.

این کتاب توسط ناشران مختلفی ترجمه و به چاپ رسیده است و شما می‌توانید برای دانلود نسخه‌ی الکترونیکی این کتاب و یا شنیدن کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید.

درباره کوین ترودو نویسنده‌ی کتاب آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو (Kevin Trudeau) نویسنده، سخنران، مدرس قانون جذب، کارآفرین و میلیاردر آمریکایی است که در سال ۱۹۶۳ در ایالت ماساچوست متولد شد. نام او در فهرست نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز به چشم می‌خورد و سیمنارها و کتاب‌های او بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. کتاب او با نام «درمان‌های طبیعی» به مدت ۲۵ هفته در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بود.

ترجمه کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

این کتاب که در ابتدا از روی سیمنار آرزوی تو دستور توست نوشته شده است به زبان انگلیسی بوده و همچنین مترجمین مختلفی در ایران مانند محمود جولایی، فاطمه ملک‌زادان آن را به فارسی برگردانده‌اند. همچنین کتاب صوتی این اثر با گویندگی خانم نازنین آذرسا و توسط نشر آذرسا منتشر شده است که شما می‌توایند برای شنیدن آن اپلیکیشن رایگان فیدیبو را نصب کرده و یا به وبسایت فیدیبو مراجعه کنید.

کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب آرزوی تو دستور توست در دسته‌بندی کتاب‌های کمک به خود (Self-help) و موفقیت قرار می‌گیرد. از این رو برای تمامی افرادی که به این حوزه علاقه‌مند هستند و می‌خواهند اصولی را برای رسیدن به خواسته‌هایشان یاد بگیرند توصیه می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست می‌شنویم

فرض کنید هم اکنون صد میلیون دلار پول دارید. لیستی از چیزهایی که اگر این پول را داشتید هزینه می‌کردید تهیه کنید. به هرکدام از مواردی که نوشته‌اید توجه کنید. چقدر باور دارید که هرکدام از مواردی که ذکر کرده‌اید را می‌توانید بدست آورید. از یک تا ده میزان هرکدام را مشخص کنید. ۱ یعنی به هیچ وجه نمی‌توانید به دست آورید، ۱۰ یعنی صددرصد معتقدید آن را به دست می‌آورید. چند مورد از آنها نمره‌ی ۱ دارند؟ کدامیک نمره‌ی ۱۰؟ تعداد و نام خواسته‌هایی که نمره ۱ دارند را ذکر کنید. تعداد و نام خواسته‌هایی که نمره‌ی ۱۰ دارند را ذکر کنید. دیگر به آنهایی که هستند فکر نکنید. تمام تمرکز خود را صرف ۱۰ها کنید. به چگونگی مسیر و خواسته فکر نکنید. شما نمی‌دانید که چگونه آنها محقق می‌شوند. فقط می‌داند که قطعاً می‌شوند. آیا فکر می‌کنید که قدرت این را داشته باشید که به هیچ وجه به چگونگی رسیدن به خواسته‌هایتان فکر نکنید؟ شما زمانی می‌فهمید که در محدوده‌ی شیرین خود هستید که به خواسته خود تمرکز می‌کنید و احساس خوبی دارید. این زمانی اتفاق می‌افتد که شما اشتیاقی سوزان داشته باشید و باور داشته باشید که آنچه را که می‌خواهید قطعاً بدست خواهید آورد. بخواهید تا به شما داده شود. شما چیزی نمی‌گیرید چون چیزی درخواست نمی‌کنید. چقدر از زمانتان را صرف درخواست برای خواسته‌تان می‌کنید؟ یک کتاب رویاها تهیه کنید. این یک کتاب است که دارای صفحات سفید خالی است و شما هرگاه خواسته‌ای درونتان شکل گرفت، آن خواسته را درون کتاب رویاهایتان بنویسید. سپس هرازچندگاهی لیست خودتان را مرور کنید و مشخص کنید که کدامیک از خواسته‌هایتان در شما اشتیاقی سوزان ایجاد می‌کند و سپس میزان باور به آن خواسته را مشخص کنید. سپس روی آنچه را که می‌خواهید تمرکز کنید و باور کنید که آن را بدست خواهید آورد. این نکته خیلی کلیدی است که به چگونگی خواسته خود فکر نکنید. که البته این کار آسان نیست و نیاز به تمرین زیادی دارد. زمانی که احساسات و افکارتان با خواسته‌تان یکی می‌شود، خواسته‌تان محقق می‌گردد.

مشخصات کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

صدای راوی بقدری غیر حرفه ای و ساختگیست که من هرچقدر تلاش کردم روی مطالب کتاب تمرکز کنم بلافاصله فراز و فرودهای افراطی و غیر اصولی و به شدت ساختگی مجدد حواسم رو پرت می‌کرد متاسفانه!
در ۹ ماه پیش توسط 936...508 ( | )
راوی اصلا خوب نیست
در ۱۰ ماه پیش توسط 910...505 ( | )
صدای راوی ذاتن خوبه... ولی اصصصصلا لحن مناسبی نداره... لطفا بهشون برسونید که بیان بهتری داشته باشن... کتاب‌های فنگ شویی هم خودشون صدا گذاری کردن... ولی علی رغم زحمتی که کشیدن اصلا خوب نیست اصلا...
در ۱۰ ماه پیش توسط 936...493 ( | )
راوی مورد تایید نیست
در ۱۱ ماه پیش توسط علی اکبر دهقان ( | )
صدای کتابای انگیزشی باید پر انرژی باشه، این صدا مناسب کتاب قصه های کودکانه که قراره بعدش بخوابن
در ۱۱ ماه پیش توسط sar...d77 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ۶
  • بعدی ›
  • آخرین ››