دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگانی روزمره کتاب صوتی

کتاب صوتی رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگانی روزمره

نسخه الکترونیک کتاب صوتی رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگانی روزمره به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگانی روزمره را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگانی روزمره

شناخت ما از جهانی که در آن زندگی می‌کنیم بهتر از هر زمان دیگری در طول تاریخ است: علوم مختلف تقریبا تمامی جنبه‌های زندگانی مادی را در دسترس عقل ما قرار داده، اما زندگانی معنوی‌مان هنوز مانند دوران گذشته همچنان در پرده ابهام است. اینک در قرن بیست‌ویکم یک روانپزشک و در عین حال فارغ‌التحصیل رشته‌ الهیات با برخوردی عقلانی، به گشودن رمز ناشناخته‌ها آمده و لزوم برقراری ارتباط با بعد معنوی را به ما یادآوری می‌کند. دکتر پل دبل زمانی رو به روان‌پزشکی آورد که پاسخ‌های ایمان به مسائل زندگی دیگر او را قانع نمی‌کرد. تا آنکه افتادن برگ درختی در یک باغ توجه او را به حقیقتی قطعی کشاند: جهان نادیدنی واقعیت دارد و می‌خواهد پیامی به او برساند. در مقام یک دانشمند، مصمم به گشودن رمز آن پیام شد. در این کتاب حاضر، دکتر دبل به ما می‌آموزد که چگونه با استفاده از شیوه‌های عقلانی، همچون به کار گرفتن ابزارهای رفتار شناختی و روانشناسی رشد، می‌توانیم پیام‌های آمده از ابعاد ژرف‌تر زندگی را شناسایی و رمزگشایی کنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگانی روزمره

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی رمزگشایی پیام‌های معنوی در زندگانی روزمره

بسیار عالی — قبل از خواندن این کتاب باید کتابهای دیگه را خوند یا سطح آکاهی معنوی را بالا برد …. ما این توان را نداریم از پله ۵ با یک قدم پله ۸ را بالا برویم
در ۱۰ ماه پیش توسط sim—eiss ( | )
خوب بود
در ۳ ماه پیش توسط 919...754 ( | )
فکر میکنم واقع گرایانه نیست این دیدگاه. برام جالب نبود
در ۱ سال پیش توسط moh...990 ( | )