دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی داستان‌های کوتاهی از جنوب هند کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی داستان‌های کوتاهی از جنوب هند

نسخه الکترونیک کتاب صوتی داستان‌های کوتاهی از جنوب هند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی داستان‌های کوتاهی از جنوب هند را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی داستان‌های کوتاهی از جنوب هند

داستان‌‌های این کتاب صوتی به ترجمه حسین بهشتی‌فر گزینشی است از کتابی با نام «داستان‌‌های کوتاهی از جنوب هند» که یکی از بی‌شمار مجموعه‌‌هایی‌ست که در حوزه‌ی داستان‌نویسی در هندوستان گردآوری و چاپ شده است. هندوستان از دیرباز، به دلیل پهناوری و گستردگی‌ جغرافیایی‌‌اش دارای اقوام، زبان‌‌ها و فرهنگ‌‌های گوناگونی بوده است که هرکدام، تاریخ و ادبیات خود را تولید کرده‌اند. نویسندگان هندی در آثارشان به موضوعات مشترکی می‌پردازند که بیشتر شامل فقر و نابرابری و مفاهیمی حول محور انسانیت هستند. با این که آثار نویسندگان هندی به زبان انگلیسی نیز منتشر می‌‌شوند، متاسفانه به جز مواردی انگشت‌‌شمار، ادبیات هند معاصر به زبان‌ فارسی معرفی نشده است و به همین دلیل چه بسا نویسندگان داستان‌ها برای خوانندگان ایرانی ناشناخته باشند؛ بنابراین پیش از آغاز هر داستان، شرح حال مختصری از نویسنده نیز آورده شده است و امید است که همین اطلاعات اندک، انگیزه‌‌ای شود تا خوانندگان فارسی زبان با آثار نویسندگان هندی و ادب معاصر هند بیشتر آشنا شوند. این چند داستان کوتاه بیانگر دغدغه‌‌های نویسندگانی از کشور هند است که با وجود دارا بودن زبان‌ها و مذاهب گوناگون، رنج‌‌هایی یگانه دارند.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی داستان‌های کوتاهی از جنوب هند

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی داستان‌های کوتاهی از جنوب هند

بنظرم فاجعه هست البته راوی خیلی خوبه ولی داستان ها به شدت تو ذوق میرنه داستان نیست بیشتر شبیه روایت و توضیحاتی از زندگیه. نه از فرهنگ عامه هند میگه نه قصه های تاریخی نه داستان ارواح نه از اجتماع نه نه اصلا خوب نیست
در ۷ ماه پیش توسط ari...i20 ( | )
من خيلي از اين كتاب خوشم اومد! براي كساني كه داستان هاي كوتاه رو دوست دارن قطعا انتخاب خيلي خوبي هست.
در ۱۱ ماه پیش توسط معصومه فغانخانی ( | )