پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
تردیدهای یک شب بارانی

تردیدهای یک شب بارانی

نسخه الکترونیک تردیدهای یک شب بارانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره تردیدهای یک شب بارانی

دوباره به خودم آمدم، عجب شبی شده امشب. نمی دانم چند تا چایی خوردم کاش سیگار داشتم، نمی دانم چرا این قهوه خانه لعنتی اینقدر شلوغ است، شاید ورودی کوه را بسته اند حالا که افکار به هم ریخته و مشوشم رهایم کرده اند فرصت می کنم دیگران را هم ببینم، این همه آدم اینجا چکار دارند!؟ از ظاهرشان پیداست که قصد کوهنوردی دارند و بجز من هیچ کس تنها نیست اکثرا زوج هستند یا در گروه های زوج، چقدر خوب است که می شود سیگار کشید، واقعا خنده دار است من که سیگاری نیستم!، چقدر هوس سیگار کرده ام. باران هنوز می بارد از پنجره قهوه خانه به خیابان خیره می شوم اتومبیلی پشت چراغ قرمز می ایستد، برف پاکن آن با سرعت کار می کند در آن شلوغی قهوه خانه می توانم صدای کشیده شدن تیغه های برف پاکن را به شیشه و صدای پاشیده شدن آب باران را به اطراف بشنوم. به یاد شبی افتادم که تینا دوباره مرا غافلگیر کرد.

ادامه...

مشخصات تردیدهای یک شب بارانی

بخشی از تردیدهای یک شب بارانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره تردیدهای یک شب بارانی