پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
معجزه رفتار دلپذیر

معجزه رفتار دلپذیر

نسخه الکترونیک معجزه رفتار دلپذیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره معجزه رفتار دلپذیر

بارها و بارها تأثیر فوق­العادة برخورد خوب را در روابط شغلی و زندگی شخصی خودمان دیده­ایم. یک مسافر صبور که باادب و احترام از متصدی فروش بلیط هواپیما خواهش می­کند که یک بار دیگر لیست پرواز را بررسی کند شاید بتواند برای او بلیط درجه یک صادر کند، به هدف خود خواهد رسید؛ نه آدم لاف­زنی که ادعای بزرگی می­کند. یک راننده مؤدب که به­خاطر سرعت غیرمجاز خود از پلیس عذرخواهی می­کند، ممکن است از جریمه شدن نجات پیدا کند. اما برخورد خوب، از لحاظ بازتاب، مشکلاتی به همراه دارد. به­خاطر برخورد خوب به کسی احترام نمی­گذارند. وقتی شما خوش­رفتار هستید هیچ­کس نمی­تواند از رفتار مناسب شما تعریف کند. رفتار خوب به این معنا است که شما آرام و متین هستید، شاید هم به نوعی بی­عرضه، کم­رو و تعارفی. اما اجازه بدهید واقعیت را بگوییم: انسان خوش­رفتار انسان خنثی و ساده­لوح نیست. خوش­رفتار بودن به این معنی نیست که وقتی دیگران شخصیت و احترام شما را زیرپا می­گذارند، به آنها لبخند بزنید. خوش­رفتار بودن به این معنی نیست که فروتن و متواضع باشید. در واقع ما می­خواهیم تاکید کنیم که خوش­رفتار بودن قاطع­ترین کلمه­ای است که تا کنون شنیده­اید. خوب بودن به این معنا است که با اعتمادبه­نفس کامل با دیگران رفتار کنید، چون شما می­دانید که برخورد خوب و ارزش قائل ­شدن برای نیازهای دیگران باعث می­شود شما هم به تمام خواسته­های فرد برسید.

ادامه...

مشخصات معجزه رفتار دلپذیر

بخشی از معجزه رفتار دلپذیر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره معجزه رفتار دلپذیر