پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
مهارت پایه‌ ورزشی در ابتدایی

مهارت پایه‌ ورزشی در ابتدایی

نسخه الکترونیک مهارت پایه‌ ورزشی در ابتدایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره مهارت پایه‌ ورزشی در ابتدایی

می‌توانیم عادات بهداشتی سالم را به کودک یاد بدهیم. معمولاً کودکان کارهایی را که با بازی کردن یاد می‌گیرند به‌راحتی در ذهنشان جا می‌افتد. بازی زبان آشنای کودک برای ایجاد و تقویت ارتباط عاطفی است. بازی نیز دارای انواع طبقه‌بندی است که از مهم‌ترین انواع آن می‌توان به بازی‌های پرورشی اشاره کرد. در این میان بازی‌ها به‌طور اعم و بازی‌های پرورشی به‌طور اخص دامنه وسیعی داشته و می‌تواند شامل همه افکار، حرکات و افعال بوده و جسم و روح را تحت تأثیر قرار داده و موجب تقویت همه قوای فکری، روحی، جسمی، مادی و معنوی شود. بازی‌های پرورشی از مهم‌ترین راه‌های آموزش مطالب و رشد شخصیت کودکان در دوره ابتدایی است. تربیت‌بدنی نیز به‌عنوان بخشی از نظام تعلیم و تربیت عمومی؛ ازجمله مهم‌ترین دروسی است که در مدارس به‌طور عملی و از طریق حرکت در کسب و حفظ سلامتی و تندرستی دانش آموزان مؤثر است. بازی‌های پرورشی هرکدام به‌گونه‌ای هدفی پرورشی را با خود همراه دارد و چون در بسیاری از بازی‌های پرورشی، برخی از فعالیت‌های مربوط به تربیت‌بدنی و ورزش هم نهفته است تعیین کردن جایگاه این بازی‌ها در ورزش دوره ابتدایی از اهمیت خاصی برخوردار است.

ادامه...

مشخصات مهارت پایه‌ ورزشی در ابتدایی

بخشی از مهارت پایه‌ ورزشی در ابتدایی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مهارت پایه‌ ورزشی در ابتدایی