پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
اختلالات و مشکلات خواب کودکان

اختلالات و مشکلات خواب کودکان
راهنمای درمانگران

نسخه الکترونیک اختلالات و مشکلات خواب کودکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره اختلالات و مشکلات خواب کودکان

مشکل خواب از اختلالاتی است که از تولد تا پیری همراه انسان است و در هر سنی مسائل و مشکلاتی را برای انسان به‌وجود می‌آورد و پیامدهای خاصی را به‌دنبال دارد. اگرچه علل و عوامل ایجاد این مشکل در انسان در هر سنی متفاوت است، اما با شناخت درست آن می‌توان پیامدهای ناگوار آن را کاهش داد. مشکل خواب در دوران کودکی از شایع‌ترین اختلالات است و بسیاری از والدین برای حل آن به روان‌شناسان، مشاوران و روانپزشکان مراجعه می‌کنند. آنها پرسش‌های زیادی دارند که مستلزم پاسخ دقیق و کارشناسی است و راهکارهایی را طلب می‌کنند که برآمده از دانش تخصصی روان‌شناسی و روانپزشکی باشد. این کتاب می‌تواند پاسخی به درخواست والدین و راهنمایی برای درمانگران باشد تا به‌صورت کاربردی به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی بپردازند که تاکنون در کمتر کتابی توصیه شده‌ است. این کتاب در هفت فصل نگارش شده است و به‌صورت گام به‌گام برنامه‌های درمانی برای بهبود مشکلات خواب ارائه شده است. بنابراین مطالعه‌ی این کتاب را به همه‌ی درمانگران، مشاوران، مربیان، روان‌شناسان و روانپزشکان توصیه می‌نماییم.

ادامه...

مشخصات اختلالات و مشکلات خواب کودکان

بخشی از اختلالات و مشکلات خواب کودکان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره اختلالات و مشکلات خواب کودکان