پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
نقد متدیک و تئوریک

نقد متدیک و تئوریک
اسناد تحول بنیادین آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران

نسخه الکترونیک نقد متدیک و تئوریک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره نقد متدیک و تئوریک

تدوین اسناد توسعه و تحول در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه سرنوشت‌ساز و خطیر تعلیم و تربیت، امری بسیار ارزنده و ارزشمند است که با بذل مساعی و تلاش‌های فراوان مورد توجه نظام آموزش و پرورش عمومی کشور قرار گرفته است. اما همواره در تدوین و طراحی اسناد، نقدها و تحلیل‌هایی وجود دارد که لازمه توسعه و تکمیل آنهاست. مضافاً، مقوله «ترمیم» اسناد تحول بنیادین آموزش و پرورش نیز در بخش سوم از فصل هشتم تحت عنوان «نحوه ترمیم و به روز رسانی سند تحول بنیادین» مورد توجه قرار گرفته است، ولذا چنین آمده است که «فرآیند ترمیم سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران در افق چشم‌انداز در بازه‌های پنج ساله از تاریخ تصویب آن و مطابق با بنیان‌های نظری سند ملی (فلسفه تعلیم و تربیت در جمهوری اسلامی ایران، فلسفه تعلیم و تربیت رسمی عمومی در جمهوری اسلامی ایران، رهنامه نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی در جمهوری اسلامی ایران) پس از تصویب شورای عالی آموزش و پرورش و تصویب نهایی شورای عالی انقلاب فرهنگی»، باید مورد توجه قرار گیرد. بدین‌منظور در نوشتار حاضر اسناد سه‌گانه تحول بنیادین شامل مبانی نظری سند تحول، سند تحول و برنامه درسی ملی از منظر متدیک، تئوریک و محتوایی مورد نقد و ارزیابی قرار می‌گیرد تا دستاوردهای آن در بازنگری و تکمیل اسناد مذکور مورد توجه قرار می‌گیرد.

ادامه...

مشخصات نقد متدیک و تئوریک

بخشی از نقد متدیک و تئوریک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره نقد متدیک و تئوریک