پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
روان‌شناسی خانواده

روان‌شناسی خانواده

نسخه الکترونیک روان‌شناسی خانواده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره روان‌شناسی خانواده

کتاب حاضر بر اساس سرفصل­های معرفی شده توسط دانشگاه­ها و جهت استفاده در کلیه مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری تهیه شده است که برای استفاده عموم نیز می تواند کاربردی باشد و مشتمل بر ده فصل هست. فصل اول شامل تعریف و تاریخچه روان­شناسی خانواده بوده، در فصل دوم تظریه­های کلی درباره خانواده و خانواده­درمانی به عبارتی رویکردهای مختلف در مورد خانواده و خانواده درمانی مطرح شده است. در فصل سوم ارکان خانواده و مرزبندی­های خانواده مطرح شده است و در فصل چهارم کارکردهای خانواده و وظایف آن­ها مطرح گردیده؛ در فصل پنجم الگوهای ارتباطی در خانواده مطرح شده است، در فصل ششم شیوه­های فرزندپروردی مطرح شده و دیدگاه­هایی که در این زمینه وجود دارند. فصل هفتم سیر تحول­های خانواده و انواع ساخت خانواده و مراحل تحول خانواده در ایران و دیگر کشورها در اعصار مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. فصل هشتم تعارض­های خانواده و عوامل موثر بر آن مطرح شده است. در فصل نهم موضوع بسیار مهم ازدواج و تعریف علمی آن به بحث کشیده شده است و بالاخره در فصل دهم الگوهای جدید زندگی خانوادگی و تقسیم بندی خانواده از نظر تعداد فرزند سن، نوع مدیریت و نیز مسئله طلاق نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

ادامه...

مشخصات روان‌شناسی خانواده

  • ناشر کنکاش
  • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.78 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۲۹ صفحه
  • شابک

بخشی از روان‌شناسی خانواده

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره روان‌شناسی خانواده