پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
اندیشه‌های اقتصادی لودویگ فون میزس

اندیشه‌های اقتصادی لودویگ فون میزس
یک بازنگری انتقادی با تصحیح و مقدمه لورنس.اِس.ماس

نسخه الکترونیک اندیشه‌های اقتصادی لودویگ فون میزس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره اندیشه‌های اقتصادی لودویگ فون میزس

نام لودویگ فون میزس، در مقام اقتصاددان پیشتاز و معاصر مکتب اتریشی، با نظریه‌های این مکتب عجین است. فون میزس اقتصاددان برجسته‌ای است که بیش از هفتاد سال از زندگی پربار علمی‌اش را صرف دفاع از آزادی اقتصادی، رقابت در بازارها و محاسبه اقتصادی تحت حاکمیت نظام قیمت‌ها کرده است. در این کتاب که با تصحیح مقالات گردآوری شده و مقدمه‌ای از پروفسور لورنس اِس. ماس، یکی از شاگردان قدیمی فون میزس، تألیف شده، گروهی از اقتصاددانان معاصر مکتب اتریشی که قبلاً نزد فون میزس تلمذ کرده‌اند، اندیشه‌های اقتصادی و سیاسی استاد خود و تأثیرات آن بر اندیشه‌های اقتصاد سیاسی عصر حاضر را در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داده‌اند. نویسندگان مقالات ارائه شده در این کتاب تصویر جذابی از فون میزس در مقام یکی از قاطع‌ترین اقتصاددانان طرفدار اقتصاد آزاد در قرن بیستم ارائه می‌کنند. نظریه‌های فون میزس و پیامدها و تأثیرات آن در ایالات متحده هواداران جدیدی پیدا کرده که موجب شکوفایی مجدد مکتب اتریشی در تاریخ عقاید اقتصادی شده است. مطالعه این کتاب برای طیف وسیعی از دانشجویان رشته‌های اقتصاد، علوم سیاسی و اجتماعی با گرایش‌های مختلف و همچنین برای صاحبنظران و متفکران علوم اقتصادی، سیاسی و اجتماعی، سیاست‌گذاران و دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی اقتصادی کشور بسیار مفید خواهد بود.

ادامه...

مشخصات اندیشه‌های اقتصادی لودویگ فون میزس

  • ناشر نشر نی
  • تاریخ نشر ۱۳۸۷/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.28 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۹۱ صفحه
  • شابک

بخشی از اندیشه‌های اقتصادی لودویگ فون میزس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره اندیشه‌های اقتصادی لودویگ فون میزس