0
نشر افق

معرفی کتاب‌های نشر افق


نشر افق از سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را در حوزه‌ی انتشار کتاب در زمینه‌ي ادبیات کودک آغاز کرد و از سال ۱۳۸۱ وارد عرصه‌ي ادبیات بزرگسال شد. عمده‌ فعالیت‌های نشر افق در زمینه‌ی ترجمه‌ی داستان‌ها و رمان‌های خارجی و همچنین انتشار رمان‌ها و داستان‌های ایرانی است. همچنین نشر افق در طی سال‌های فعالیت خود اقدام به خرید حق نشر (حق کپی‌رایت) از ناشران معتبر خارجی کرده است و از جمله پیشگام در رعایت کپی رایت در ایران است

نشر افق درزیرمجموعه‌ی خود «فندق» را دارد که از جمله نشرهای فعال در حوزه‌ی کودک است. از کتاب‌هایی برای بچه‌های کلاس اولی که هنوز سواد خواندن و نوشتن را کامل یاد نگرفته‌اند تا کودکانی که می‌خواهند خودشان بخوانند و با دنیای جذاب کتاب آشنا شوند. انواع ژانرهای مختلف از نویسندگان خارجی و ایرانی ، مجموعه‌ی جذاب «جودی دمدمی» ، «بردیا و گولاخ‌ها»، «مدرسه‌ي عجیب و غریب» و... را می‌توانید در نشر فندق بخوانید.

-         افق در این سال‌ها در زمینه‌ي انتشار مجموعه‌های مختلف برای نوجوانان نیز فعال بوده و طرفداران بسیاری داشته. مجموعه کتاب‌های «کلکسیون کلاسیک» یکی از آن‌هاست. این مجموعه گلچینی از داستان‌های کلاسیک و مشهور جهان است. مجموعه کتاب‌های «رمان‌های جاویدان جهان» نیز یکی دیگر از سری کتاب‌های چندجلدی است که شامل کتاب‌هایی مانند «تام سایر»، «رابینسون کروزو» و... می‌شود.


پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر افق


نشرافق در طی بیش از سه دهه فعالیت خود شمار بسیاری از کتاب‌های پرفروش و پرطرفدار بازار کتاب را از آن خود کرده است. از جمله مهمترین و پرفروشترین کتاب‌های انشر افق می‌توان به کتاب‌های زیر اشاره کرد:

-وزن کلمات؛

-ربکا؛ از مجموعه‌ی عاشقانه‌های کلاسیک 

- من او؛

-مجموعه‌ی تاریخ ترسناک؛

- مجموعه‌ی جودی دمدمی؛ 

از جمله کتابهای صوتی نشر افق می‌توان به آثار زیر اشاره کرد:

کتاب صوتی بابالنگ دراز

کتاب صوتی پدرخوانده

کتاب صوتی نیم دانگ پیونگ یانگ

کتاب صوتی هنری زلزله

کتاب صوتی زیر آفتاب هیچ چیز تازه نیست

کتاب صوتی دشت بهشت