فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم

داستان «‌كجا ممكن است پیدایش كنم» یكی از برجسته‌ترین داستان‌های كتاب است. اين داستان هم از جایی شروع می‌شود كه هیچ ربطی به تم اصلی داستان ندارد؛ اما به خودی خود، می‌تواند شروع مناسبی برای یك داستان باشد. زنی از یك كارآگاه جوان می‌خواهد شوهرش را پیدا كند. شوهرش در حالی كه در فاصله دو طبقه از یك برج ناپدید شده؛ در حالی كه همه چیز، عادی جلوه می‌كند و هیچ نشانی مبنی بر به قتل رسیدن وجود ندارد، كارآگاه جوان و برخی ساكنان ساختمان در آینه‌ای‌، به هستی خود فكر می‌كنند. داستان حالت پلیسی-جنایی‌اش را از دست می‌دهد و به یك اثر «هستی‌شناختی» تبدیل می‌شود.


هاروكی موراكامی، كارور نیست همان گونه كه گفته شد، خیلی‌‌ها موراكامی را كارور جدید نامیده‌اند. درحالی كه كارور تفاوت‌های اساسی با داستان‌های موراکامی دارد. اگر چه هر دوی این نویسنده‌ها از نثر ساده‌ای بهره می‌جویند كه سرمای خاصی نیز در آن نهفته است، اما داستان‌های موراكامی ماجرا محورتر است. اگر كارور در فضاهای بسته نگاه هستی شناختی‌اش را بروز می‌دهد، راوی داستان‌های موراكامی وارد جامعه می‌شود؛ اما در انبوه جمعیت همچون كارور به جهان می‌نگرد. توضیح این نكته ضروری است كه نگاه هستی‌شناسانه به جهان، اساس اثر هنری است و این ویژگی منحصر به داستان‌های كارور نمی‌شود‌. هاروكی موراكامی‌، نویسنده‌ای است كه نگاهش مرز ندارد و به همین دلیل می‌تواند به عنوان نویسنده جهان امروز مورد استقبال قرار گیرد. چون او از رنج‌هایی حرف می‌زند كه به فرهنگ خاصی ربط ندارد. رنج داستان‌های موراكامی مخرج مشترك فرهنگ جهانی حاكم بر كره‌ی خاكی است.

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 323.67 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی کجا ممکن است پیدایش کنم

داستان جالبی بود
در 2 ماه پیش توسط