Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی کتاب نارنجی کتاب صوتی

کتاب صوتی کتاب نارنجی
هنر پایان ‌دادن مذاکره به شیوه مطلوب و متعجب ‌کردن مشتری

نسخه الکترونیک کتاب صوتی کتاب نارنجی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

معرفی کامل کتاب صوتی کتاب نارنجی را رایگان بشنوید

نسخه نمونه کتاب صوتی کتاب نارنجی را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

نقد و بررسی کتاب صوتی کتاب نارنجی

فضای کسب‌وکارها با پیشرفت تکنولوژی و ظهور رسانه‌های مختلف در طی سال‌های اخیر بسیار تغییر کرده است. بسیاری از فعالان اقتصادی، مدیران و دانشجویان رشته‌های مدیریت به دنبال پیدا کردن راه و روشی برای پیش برد اهداف شرکت و برندشان هستند. برای تحقق اهداف و برنامه‌های یک سازمان مذاکره‌ی مطلوب و نتیجه‌بخش از اهمیت بالایی برخوردار است. «توماس ليدال» و «جفری گیتومر» در ارتباط بااهمیت مذاکره، چگونگی پایان دادن به آن و استفاده از مشتریان برای تبلیغات کتاب «کتاب نارنجی» را به نگارش درآورده‌اند.

درباره کتاب صوتی کتاب نارنجی

کتاب صوتی «کتاب نارنجی» WOW! That's how you get your customers to brag about you  اثر «توماس ليدال» و «جفری گیتومر» درباره‌ی روش‌های پایان دادن موفقیت‌آمیز در فروش نوشته شده است. پایان دادن به معامله نیازمند یک سری مهارت و توانایی است که تعداد زیادی از مدیران از آن‌ها بی‌اطلاع هستند. کتاب صوتی «کتاب نارنجی» تمامی اصول لازم جهت یادگیری این مهارت‌ها را آموزش و دلایل اصلی شکست را عنوان کرده است. بسیاری از مدیران هنگام گفت‌وگو و مذاکره، متوجه‌ علت اصلی مخالفت دیگران نمی‌شوند و بابه همین دلیل مذاکره شکست می‎خورد. برای مذاکره‌ی بهتر و افزاش احتمال موفقیت در فروش و معامله باید دلایل اصلی شکست را کنکاش و برای آن‌ها راه‌حل عملی پیدا کرد. «توماس ليدال» نویسنده‌ی این کتاب بر این باور است که اگر معامله‌ی شما با مشتریانتان شکست می‌خورد دلیلش تنها خود شما هستید و باید مسئولیت آن را بپذیرید و برای بهبود اوضاع تلاش کنید.

«جفری گیتومر» در کتاب صوتی «کتاب نارنجی» روش‌های مختلف تبلیغات و تأثیر آن بر میزان فروش را نیز بررسی کرده است و معتقد است بهترین روش تبلیغ دهان‌به‌دهان است که از طریق مشتری‌هایتان صورت می‌گیرد. او در این کتاب آموزش می‌دهد چگونه با افزایش کیفیت و بهبود خدمت‌رسانی از طریق خود مشتری‌ها سود و فروش را افزایش داد.

مروری بر محتوای کتاب صوتی کتاب نارنجی

کتاب صوتی «کتاب نارنجی» طی دو بخش هنر پایان دادن مذاکره به شیوه‌ی مطلوب و متعجب کردن مشتری به نگارش درآمده است که بخش اول آن به قلم جفری گیتومر (Jeffrey Gitomer) و بخش دوم آن به قلم «توماس ليدال» است که هر یک از این بخش‌ها از چندین فصل تشکیل شده‌اند که عبارت‌اند از:

 • چطور یک سؤال تمام‌کننده بپرسی؟
 • آیا می‌توانی با پنج سؤال معامله را تمام کنی؟
 • می‌خواهی معامله‌های بیشتری را تمام کنی؟‌
 • نمی‌توانی به فروش دست‌یابی مگر اینکه آن را درخواست کنی
 • اگر بن فرانکلین امروز زنده بود
 • چند تاکتیکِ تمام کردن معامله
 • تمام کردن معامله به معنای بستن نیست
 • بهترین سؤال‌ها کدامند؟
 • آیا سفارش گرفتی؟ اگر نگرفتی دلیلش اینجاست!
 • درسی برای خبره شدن در فروش
 • راه‌حلی برای جواب‌های نهایی که دلت نمی‌خواهد بشنوی
 • چطور این بخش را بخوانی
 • مشتری‌ها باید ممنون هم باشند
 • هرگز ارزش حقیقی مشتری‌ات را ناچیز نشمار
 • مشتری‌های راضی لزوماً برنمی‌گردند
 • آیا مشتری‌هایت می‌گویند «ممنون»، یا می‌گویند «وای، چه عالی
 • می‌خواهی سرکار به تو خوش بگذرد؟
 • می‌خواهی در کسب و کارت بهترین باشی؟
 • خلق بالاترین بهره‌وری ممکن
 • مزدا سودش را ۱۸۰۰ درصد افزایش داد
 • مشتری‌های دلخور عالی هستند!
 • می‌خواهی فروشت را ۱۰۰ درصد افزایش دهی؟
 • همگی در مورد هدف نهایی و چشم‌انداز پیش رویتان نظر واحدی داشته باشید
 • با کمک هم نقشه‌ی راه را بکشید
 • بسیار خب وقتش است از رقیب‌هایت جلو بزنی

ترجمه کتاب صوتی کتاب نارنجی به زبان فارسی

کتاب صوتی «کتاب نارنجی» اثر «توماس ليدال» و «جفری گیتومر» را انتشارات کتاب‌سرای نیک با صدای «دادبه دادمهر» و «هوتن شاطری‌پور» منتشر کرده است که در همین صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. این اثر را «فرخ بافنده» به فارسی ترجمه کرده است، او مترجم فعال در حوزه‌ی آثار موفقیت و خودشناسی است. ازجمله آثار ترجمه‌شده‌ی او می‌توان به «اثر مرکب» اثر «دارن هاردی»، «هنر خوشبختی از دیدگاه اپیکور» اثر «اپیکور» و «قرار بوده تو شاد باشی» اثر «نیل دونالد والش» اشاره کرد که نسخه‌ی صوتی و الکترونیک آن‌ها در سایت و اپلیکیشن فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است.

در بخشی از کتاب صوتی کتاب نارنجی می‌شنویم

یک عالم راه برای درخواست معامله وجود دارد (بسیاری از روش‌های کلاسیک تمام کردن معامله را در قسمت‌های بعدی توضیح خواهیم داد). نکته مهمی که باید به خاطر بسپاری این است که سعی کنی «نه» را از دایره پاسخ‌هایی که مشتری به تقاضایت می‌دهد حذف کنی. ممکن است درنتیجه حذف «نه»، به «بله» ای که در آرزویش هستی نرسی، ولی باب گفت‌وگو باز می‌شود یا علت‌های مخالفت مشتری رو می‌شود. و این امر، درنهایت، بله را برایت به ارمغان می‌آورد.

سؤال تمام‌کننده خود را به شکلی بپرس که به نیاز یا خواست اصلی مشتری بپردازد. برای مثال... آقای جونز، «دوست دارید این تی‌شرت‌ها رنگ روشن باشند یا رنگ تیره؟» یا «می‌خواهید موعد تحویلش اول ماه بعد باشد یا کمی دیرتر؟» یا «آیا مدلی با کنترل اتوماتیک می‌خواهید یا کنترل دستی؟» در این سه مثال از شیوه‌ی گزینه‌های جایگزین استفاده شده است -یک تکنیک ساده که «نه» را به‌عنوان پاسخ حذف می‌کند.

برخی سؤال‌های تمام‌کننده معامله، امکان پاسخ منفی را برای مشتری فراهم می‌آورند – ولی شنیدن «نه» جوابی نامحتمل است! در این قبیل موارد، قبل از این که سؤال تمام‌کننده‌ات را بپرسی، مطمئن شو که نظر مساعد مشتری را جلب کرده‌ای، و او سیگنال‌های ملموس خرید برایت فرستاده است. برای مثال... داری دستگاه فاکسی به آقای جونز می‌فروشی. جونز می‌گوید تا سه‌شنبه باید اين دستگاه را داشته باشد، ولی نمی‌گوید که قرار است آن را از تو بخرد. تو در مقام فروشنده می‌پرسی: «می‌خواهید من دستگاه فاکس جدید را عصر دوشنبه به شما تحویل بدهم؟». این یک سؤال تمام‌کننده بی‌چون‌وچراست. تو گزینه نه گفتن را در اختیار مشتری قرار داده‌ای، ولی نامحتمل است که از آن استفاده کند (حتی اگر هم «نه» بگوید، بعدش بپرس: «مناسب‌ترین زمان برای تحویل آن به شما چه وقتی است؟»)

کلید کار این است که به شیوه‌ای صادقانه و دوستانه درخواست معامله کنی. مشتری را مجبور نکن با تحت‌فشار زیاد قرار نده. یادت باشد، اگر فقط سؤال تمام‌کننده خود را بپرسی و بعد بی‌هیچ کلام دوستانه‌ای دست از حرف زدن بکشی، او احساس خواهد کرد هدف تو فقط فروش است و اهمیتی به خود او نمی‌دهی. درنتیجه تنش در فضا به‌سرعت بالا می‌گیرد و به دنبالش سکوت حاکم می‌شود. وقتی هم که اتاق ساکت است، یک دقیقه به‌اندازه یک ساعت می‌گذرد!

اعتمادبه‌نفس مهم است. خریدار می‌خرد، اگر باور داشته باشی که می‌خرد. بیشتر فروشنده‌ها تقاضای معامله نمی‌کنند چون از نه شنیدن واهمه دارند، یا درخواست پول برایشان سخت است، يا آن‌قدرها تیز نیستند که سیگنال‌های خرید مشتری را متوجه شوند.

تجربه‌های گذشته‌ام به من ثابت کرده بزرگ‌ترین مانع گرفتن سفارش این است که فروشنده نمی‌داند کی از مشتری تقاضای سفارش کند. قاعده تجربی این است... زود تقاضا کن، و زیاد تقاضا کن.

مشخصات کتاب صوتی کتاب نارنجی

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی کتاب نارنجی

یک کتاب با سرفصل های عالی و نکات بسیار عالی در مذاکره ،فروش و...مخصوصا برای مدیران در سطح خرده فروشی و عمده فوشی همپنین با صوت دلنشین
در ۱۱ ماه پیش توسط امین محرابی ( | )