کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی ناشرمولف و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هنر عشق ­ورزیدن

نسخه الکترونیک کتاب هنر عشق ­ورزیدن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

هنر عشق ورزیدن یکی از شناخته‌شده‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های اریک فروم است.
فروم نظریه‌پردازی است که پایگاه جدیدی را در روانکاوی اجتماعی، فلسفه و جامعه‌شناسی انتقادی بنیان نهاده است.
او روانکاوی را علاج مشکلات بشر و راهی به سوی تحقق یک جامعه معقول می‌دانست.
در این کتاب فروم به سراغ یکی از مهم‌ترین مفاهیم و مسائل بشر یعنی عشق رفته است. به عقیده نویسنده، مطالعه­ این کتاب برای آنها که دنبال یک دستورالعمل ساده برای هنر عشق‌­ورزی هستند، تجربه­‌ای مایوس­‌کننده خواهد بود.
بالعکس، کتاب می­‌خواهد نشان دهد که عشق احساسی نیست که فرد بتواند به‌آسانی و بدون رسیدن به درجه­ مشخصی از بلوغ شخصیتی به آن دست یابد.
این کتاب می­‌خواهد خواننده را متقاعد کند که اگر با جدیت دنبال رشد و توسعه­ شخصیت خود نباشد و اگر به منش مولد دست نیابد، تمام تلاش­‌هایی که صرف رسیدن به عشق می­‌کند محکوم به شکست خواهد بود.

دانلود کتاب هنر عشق ­ورزیدن در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب جزو بهترین کتب در جهان شناخته شده من بارها خوندمش و هربار چیز تازه ای فهمیدم کلا اثار فروم عالیه واسه خودشناسی البته ترجمه خانم پوری سلطانی خیلی خوب و روان هست
در 5 روز پیش توسط meh...330
اصلا کتاب جالبی نبود....از بین همه کتابایی که خوندم ازین که اینو خریدم پشیمونم.....
در 3 هفته پیش توسط m fatemeh
کتاب هنر عشق ورزیدن عمیقا بر نیاز انسان به خودشناسی تاکید کرده و رشد شخصیت فردی را از جمله ملزومات برای یافتن عشق حقیقی و صلح با جهان دانسته در این کتاب شما ابتدا با مفاهیم عشق و اشتباهات رایج درباره مفهوم عشق در میان انسانها و جهان مدرن آشنا شده و سپس نویسنده یا بهتر است بگویم یک انسان متخصص دغدغه مند شما را با انواع عشق آشنا کرده و در بخش دوم کتاب اریک فروم تمرینات و پیشنهاداتی جهت رشد شخصیت فردی ارائه داده است که میتواند راه را برای عشق ورزیدن همراه کند. این کتاب به هیچ عنوان از جمله کتاب های زرد روانشناسی نبوده و عمیقا به بحث عشق پرداخته است لذا ممکن است برای کسانی که بدنبال فرمولی ساده برای عشق ورزیدن هستند نا امید کننده باشد اما اگر شما بدنبال عمق مفاهیم و حل عمیق مسایل دنیای مدرن هستید ،خواندن این کتاب را شدیدا به شما پیشنهاد میکنم ❤ #خوب بخوانیم
در 3 هفته پیش توسط ?red apple? apple?
👍👍👍👍👍
در 1 ماه پیش توسط ghazal afshar
براساس نظرات میشه فهمید که بدرد افراد عادی نمیخوره و بیشتر به درد روانشناس باشه ، درسته ؟
در 2 ماه پیش توسط مسعود علیپور