0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
۴۸ قانون قدرت

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت

قوانینی که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد
نویسنده:
رابرت گرین
درباره ۴۸ قانون قدرت

این کتاب با ارزش شما را با قوانینی آشنا می‌کند که با رعایت آنها تبدیل به یک شخص قدرتمند خواهید شد که کسی نمی‌تواند در هیچ جایی به شما صدمه‌ای وارد کند.


نقش قدرت در زندگی افراد:

قدرت، نیرویی است که انسان‌ها در تمام طول عمر به دنبال آن هستند. عده‌ای به دنبال قدرت می‌گردند تا در رقابت‌های سیاسی پیروز شوند. عده‌ای دیگر قدرت را در آزادی مالی می‌بینند و تمام تلاش خود را می‌کنند تا با استفاده از ثروت به قدرت دلخواه‌شان برسند. ظاهرا هر واژه‌ای در دنیای ما آدم‌ها، هزار و یک معنی دارد. اما این موضوع چیزی از اصل این واژه کم یا به آن اضافه نمی‌کند. به همین دلیل، یاد گرفتن اصول و قانون قدرت و دنبال کردن تجربه‌هایی که افراد قدرتمند تاریخ در اختیارمان قرار داده‌اند، می‌تواند مسیری تازه به ما نشان دهد تا هر کس بسته به ظرفیتش توشه‌ای درخور را برای خود بردارد. در این قسمت از خانه سرمایه به سراغ کتاب ۴۸ قانون قدرت می‌رویم و صفحه‌های این کتاب پربار را ورق می‌زنیم. با ما همراه باشید.


رابرت گرین:

اگر باور دارید که جهان امروز، دربار توطئه بزرگی است که درونش به دام افتاده‌اید، تلاش برای خروج از بازی فایده‌ای ندارد. بهتر است به جای گله و شکایت، قدرتتان را افزایش دهید. هر چقدر که قدرتمندتر باشید به دوست، عاشق، همسر و شهروند بهتری تبدیل خواهید شد.


چند مورد از قوانین اولیه این کتاب تیتروار عبارتند از:

کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین را می‌توان یک کتاب کلاسیک در حوزه روانشناسی قدرت دانست.

بسیاری از منتقدان این کتاب را هم سنگ یا قابل مقایسه با کتاب شهریار ماکیاولی می‌دانند.

۱: هرگز از بالا دستان خود پیشی نگیرید.

۲: هرگز به دوستان خود اعتماد زیادی نداشته باشید؛ یادبگیرید چگونه از دشمنتان استفاده کنید.

۳: اهدافتان را پنهان سازید.

۴: همیشه کمتر از اندازه نیاز سخن بگویید.

۵: شهرت مهم است؛ با زندگی تان از آن محافظت کنید.

۶: به هر قیمتی جلب توجه کنید.


سیاست داشته باشید:

برای بسیاری از ما پیش می‌آید که خواسته یا ناخواسته وارد یک بحث تند و آتشین می‌شویم. واکنش بیشتر مردم در آن هنگام، بالاتر بردن صدایشان از حریف است. اگر این مورد حریف را سر جای خود ننشاند، دست به دامان ناسزا می‌شوند و اگر آن هم چاره‌ساز نبود، مُشت و لَگَد را جایگزین واژه‌ها می‌کنند.

اما آیا این ماجرا واقعا راه به جایی می‌برد؟ آیا این جنگ و جدل، پیروز واقعی هم دارد؟ حتی اگر شما در ظاهر، پیروز آن میدان شوید باز هم بردتان موقتی خواهد بود. یک مبارز با سیاست از همان ابتدا روش متفاوت‌تری را برمی‌گزیند. او به جای بلند کردن صدایش، ابتدا حریف را حسابی برانداز می‌کند و به جای باز کردن دهانش، گوش‌هایش را تیز می‌کند تا کوچک‌ترین تغییر لحن را در حریفش شناسایی کند.

او موقعیت را می‌سنجد و به تصویر بزرگ‌تر نگاه می‌کند. چون می‌داند نگاهی که فقط به این لحظه و عصبانیت این ثانیه محدود شود، هیچ بردی را برای او به همراه نخواهد داشت. از طرفی، او از ناسزا گفتن برای بیان حجم نارضایتی خود استفاده نمی‌کند. چون می‌داند هر دم که بحث را به سمت ناسزا بکشد، از اصل موضوع و خواسته مهمش فرسنگ‌ها دور می‌شود.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
28.۸۰ کیلوبایت
مدت زمان
۳۰:۴۳
نویسندهرابرت گرین
مترجمنازنین آذرسا
راوینازنین آذرسا
ناشرنشر آذرسا
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۰۲
قیمت ارزی
2 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۲۸.۸۰ کیلوبایت
۳۰:۴۳

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
1
از 5
براساس رأی 1 مخاطب
5
ستاره
0 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
100 ٪
1 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
1

کتاب کامل نبود . هیچ جای توضیحات اینو نگفته بودن. ازتون میخوام پولمو برگردونید ؛ تیترای کتاب به درد من نمیخوره. خودمم میتونستم تیترخوانی کنم

1
(1)
18,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
۴۸ قانون قدرت
۴۸ قانون قدرت
قوانینی که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد
نشر آذرسا
1
(1)
18,000
تومان