Loading

چند لحظه ...
کتاب فرد، فردگرایی و جمع‌گرایی در آموزه‌های اسلامی

کتاب فرد، فردگرایی و جمع‌گرایی در آموزه‌های اسلامی
مجموعه مقالات

نسخه الکترونیک کتاب فرد، فردگرایی و جمع‌گرایی در آموزه‌های اسلامی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۴,۹۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب فرد، فردگرایی و جمع‌گرایی در آموزه‌های اسلامی

تردیدی در این نیست که پرداختن به موضوع فردگرایی آن‌هم در فرهنگ و سرزمینی غیرغربی که سنت و اندیشه فلسفی و فرهنگ و تاریخ کهن و چشمگیری دارد، بسیار ضروری است. اگر شخص ایرانی نداند مفاهیم فرد و جمع در فرهنگ خود چیستند و بر چه منظومه معرفتی و عملی استوار هستند و به کمک چه مفاهیمی یک منظومه را تشکیل می‌دهند و لذا چه شباهت و تفاوتی با این دو مفهوم در فرهنگ و فلسفه سیاسی غرب دارند و اگر نداند چگونه می‌تواند میان این دو ساحت معنایی قدیم و جدید ارتباط برقرار نماید و از یکی به دیگری پل زند، آنگاه چگونه می‌تواند هم از حفظ فرهنگ خود سخن بگوید(در حالی­که فرهنگ خود را نمی‌شناسد) و هم از هم‌سخنی با واقعیت فعلی جهان بگوید(در حالی که هم‌سخنی را نمی‌داند). این مجموعه تلاش می‌کند خواننده را با نسبت میان فرد و فردگرایی و همچنین نسبت میان فردگرایی در جهان اسلام با فردگرایی در اندیشه جدید و معاصر غرب آشنا سازد.

ادامه...

مشخصات کتاب فرد، فردگرایی و جمع‌گرایی در آموزه‌های اسلامی

بخشی از کتاب فرد، فردگرایی و جمع‌گرایی در آموزه‌های اسلامی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فرد، فردگرایی و جمع‌گرایی در آموزه‌های اسلامی