فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بازاندیشی در مباحثی از نشر و ویرایش

کتاب بازاندیشی در مباحثی از نشر و ویرایش

نسخه الکترونیک کتاب بازاندیشی در مباحثی از نشر و ویرایش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۵۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب بازاندیشی در مباحثی از نشر و ویرایش

«بازانديشی در مباحثی از نشر و ويرايش»، سومين كتاب انتشارات ققنوس در زمينه نشر و ويرايش، و دهمين كتاب نويسنده در اين مباحث است. اين كتاب پانزده نوشته را در بر می‌گيرد كه هشت نوشته در عرصه نشر و هفت نوشته در قلمرو ويرايش است. بسياری از مباحث اين كتاب برای نخستين بار در زبان فارسی مطرح می‌شود و از اين رو می‌تواند زمينه‌ای برای بحث و بررسی‌های بيش‌تر بگشايد. نوشته‌هايی در اين كتاب ارزش پژوهشی و نوشته‌هايی كاربرد آموزشی و خودآموزی دارد. ناشران، برنامه‌ريزان و سياستگذاران نشر و ويرايش، ويراستاران، و حتی بسياری از عناصر توليدی كتاب، روزنامه‌نگاران، رسانه‌گران و دانشجويانی كه دوره‌های نشر و ويرايش را می‌گذرانند، مخاطبان بالفعل اين كتاب هستند. «بازانديشی ...» با نثری ساده و روان نوشته شده و بخش‌هايی از آن حتما چالشگرانه، و از اين رو مطمئنا انديشه‌برانگيز است.

ادامه...

بخشی از کتاب بازاندیشی در مباحثی از نشر و ویرایش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بازاندیشی در مباحثی از نشر و ویرایش