فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد کتاب صوتی

کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

نسخه الکترونیک کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

رمان «ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد» روایت بلند دیگریست از «پائولوکوئیلیو» نویسنده مشهور برزیلی و خالقِ رمان معروف «کیمیاگر»، که آرش حجازی آن را به فارسی برگردانده است. آثار کوئلیو از پرخواننده‌ترین کتاب‌های دو دهه اخیر در سراسر جهان بوده است. او در ۱۹۹۶ موفق به کسب دو جایزه مهم ادبی ایتالیا شد. همان سال، نشان شوالیه هنر و ادب را از وزیر فرهنگ فرانسه، دریافت کرد. در ماه مارس سال 1999، نشریه ادبی لیر، پائولو کوئلیو را دومین نویسنده پرفروش جهان، در سال قبل اعلام کرد. همان سال برنده جایزه معتبر «کریستال» از «انجمن جهانی اقتصاد» شد. همچنین در سال ۲۰۰۱ پائولو جایزه «بامبی»، یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جوایز ادبی آلمان، را دریافت کرد. کتاب معروف او کیمیاگر در سال ۱۳۷۶ پرفروش‌ترین کتاب در ایران شد و در سال ۱۳۷۹ به دعوت مرکز بین المللی گفت وگوی تمدن ها به ایران سفر کرد. قصه این رمان، از همان عنوان کتاب آغاز می‌شود، ورونیکا، دختر که ظاهرا مشکلی در زندگی خویش ندارد، دچار کسالت و رخوت شده است؛ بنابراین تصمیم می‌گیرد بمیرد. شنونده از همان آغاز درگیر داستان می‌شود، قصه با همین ریتم تند تا آخر شنونده را با خود همراه می‌کند تا از سرنوشت شخصیت محوری داستان، یعنی کسی که تصمیم گرفته خودش را بکشد، سر درآورد. ورونیکا، در سن ۲۴ سالگی، در یک روز معمولی، بدون هیچ دلیل مشخصی تصمیم می‌گیرد که خودکشی کند. پس از نجات از مرگ، او را در بیمارستان روانی بستری می‌کنند. به او گفته می‌شود که به دلیل آسیب‌های وارد شده به جسم‌اش، نهایتا یک هفته دیگر زنده است. او در این بیمارستان چیزهایی را کشف می‌کند که پیش از این توجهی به آنها نکرده بود: نفرت، ترس، کنجکاوی، عشق... .

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

شاید، دور از ذهن نباشد اگر بگوییم، زنان و حتی بعضی مردانِ امروزِ ایران، نسخه های تکثیر شده از نقشِ ورونیکا، در کتاب ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد باشند. جامعه ی امروزِ ما پر از افرادیست که دغدغه های اجتماعی، فشارهای ناشی از یکنواختی، روزمرگی های تکراریِ زندگی و تفاوت سیستم اندیشه شان با خانواده، اطرافیان و نزدیکان، در تنهایی و انزوا فرو رفته اند. افرادی که تحت تاثیرِ باید ها و نباید های بیش از اندازه ی جامعه ی مذهبی، عرف های غلط، خود سانسوری ها و انکار نیازهای حقیقیشان به خاطر عادت ها و سنت های جامعه، از حض و نشاط زندگی فارغ شده اند و انگیزه ای برای ادامه ی آن ندارند. بعضی به پایان دادن به زندگی خود فکر می کنند و برخی حتی به آن عمل می کنند. بعید نیست آمارِ بالای افسردگی و تنش های روانیِ جامعه ی امروزِ ما ناشی از همین موضوع باشند. با همه ی این احوال، مطالعه ی این کتاب و کتاب هایی از این دست، در پابان، پیام هایی مشابه به ما می دهند و آن ترغیب به زنده ماندن، زندگی کردن، شاد بودن و دوست داشتنِ تمام آنچه در اطرافمان هست علیرغم تفاوت ها و اختلاف هاست. حالِ ورونیکا، نگرانی هایش، اضطراب هایش، غم و بی انگیزگی هایش، برای من کاملا ملموس و آشنا بود، هرچند همه ی این احوالات منجر به بروز حس خودکشی و پایان دادن به زندگی در وجودم نشد، اما حالا که در آخر، ورونیکا از آن حالِ غریب و بی علاقگی به زندگی، به اوج خواستن رسید، شاید بهتر باشد من هم زندگی را بیشتر دوست داشته باشم.
در 10 ماه پیش توسط فرخنده میرصفا
بسیار عالی بود اما فایل بخش دوازدهم دچار مشکل بود
در 10 ماه پیش توسط mfa...997
خوانش کتاب خیلی خوبه. خود کتاب هم فوق‌العاده جذاب هستش. بخش دوازدهم مشکل داره کلا و این خیلی بده. رسیدگی کنید. من با پشتیبانی هم تماس گرفتم اما کسی نبود که رسیدگی کنه و میبایست پیغام میگذاشتم که فکر میکنم حرفه ای نیست این کار اصلا
در 10 ماه پیش توسط ehs...ani
بسیار کتاب بارزشی هست و همچنین صدای خانم کریمی ، لذت داستان و محتوای ان را دوچندان میکند.
در 4 ماه پیش توسط mat...ari
بی جهت نیست که کوئیلو جایزه جاده های ایمان رو گرفته. واقعا تلنگریست به ما که قدر داشته های هرچند معمولی خودمون رو نمیدونیم و به خیال واهی داشتن یک دنیای رویایی در نهایت به ناامیدی و پوچی میرسیم.
در 5 ماه پیش توسط ams...ath
صدای خانم کریمی‌ خیلی خوب بود. داستان هم خوب بود و برداشت من ازش این بود که چقدر زندگی با ارزشه.
در 5 ماه پیش توسط مژگان امیری
دوست نداشتم . راوی برای خوانش کتاب صوتی مناسب نیست .
در 8 ماه پیش توسط nad...545
👌👌👌
در 4 ماه پیش توسط
من خیلی سال پیش کتاب چاپیش رو خریدم حتما بخونید عالیه
در 5 ماه پیش توسط فاطمه میرزایی
قشنگ بود
در 2 ماه پیش توسط احمد یاوری