0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
پدر پولدار، پدر بی پول

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی پول

(خلاصه کتاب)

درباره پدر پولدار، پدر بی پول

خلاصه‌ی برترین کتاب‌های دنیا

جهان حاضر و سبک‌های زندگی امروزی، فرصت کتاب‌خوانی بسیاری از افراد را محدود کرده. اما عشق به کتاب‌ها و احساس نیاز به مطالعه، چیزی نیست که مشغله‌های زیاد و فراغت‌های کم بتوانند از ذهن و دل ما پاک کنند. تعداد کتاب‌هایی که باید بخوانیم یا دوست داریم آن‌ها را مطالعه کنیم، آن‌قدر زیاد است که می‌توان گفت یک زندگی مجزا مختص خواندن و گوش کردن می‌طلبد. یکی از راه‌حل‌های گریز از این شرایط و ماندن روی ریل مطالعه، کتاب‌های خلاصه است. خواندن یا شنیدن این‌دست کتاب‌ها چند فایده دارد. اول آن‌که زمان کمی از ما می‌گیرد و حتی می‌شود برخی از زمان‌های مُرده را با آن‌ها مفید گذراند. دوم این‌که در خلاصه‌ کردن کتاب‌ها کوشیده می‌شود که هیچ نکته‌ی مهم یا مطلبی اساسی از کتاب اصلی جا نماند. به این صورت، مخاطب شِمایی کلی از کتاب به دست می‌آورد که گاه برایش کفایت می‌کند و گاه او را به مطالعه‌ی نسخه‌ی کتاب وامی‌دارد. فایده‌ی سوم این کتاب‌ها این است که مخاطب دیگر می‌داند با چه اثری مواجه است و خلاصه‌ی کتاب‌ها می‌تواند او را در انتخاب آن‌که نسخه‌ی کامل کدام کتاب را مطالعه کند، یاری دهد. نشر صوتی آوانامه بر آن است تا با تولید نسخه‌ی صوتی خلاصه‌ی مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌ها، به مخاطبانش کمک کند وقت‌های کوتاه خود را با مطالعه سپری کنند.


مشاور آقای رییس‌جمهور

«رابرت تورو کیوساکی» سرمایه‌گذار، تاجر و نویسنده‌ی دورگه‌ی ژاپنی-آمریکایی است که سال ۱۹۴۷ در هاوایی متولد شده. رابرت جوان پس از اتمام دبیرستان، هاوایی را به مقصد نیویورک ترک کرد و تحصیلاتش را آن‌جا به اتمام رساند و سپس به عضویت نیروی دریایی آمریکا درآمد و در جنگ ویتنام نیز شرکت کرد. پس از بازگشت از جنگ، کیوساکی شرکتی تأسیس کرد و با تولید جنس تازه‌ای از کیف پول، ثروتی به‌هم زد. از نقاط پررنگ فعالیت‌های او همچنین می‌توان به مشاوره‌ی اقتصادی به بیل کلینتون، رئیس‌جمهور وقت آمریکا اشاره کرد. او تاکنون بیش از بیست کتاب در حوزه‌ی تجارت و موفقیت فردی نوشته که بیشتر آن‌ها به فارسی نیز برگردانده شده‌اند. در ایران و جهان، رابرت کیوساکی را بیش از هرچیز، با کتاب «پدر ثروتمند، پدر فقیر» و دنباله‌هایی که بعدها برای این کتاب نوشت، می‌شناسند.


آموزه‌های پدران

کیوساکی در این کتاب داستان زندگی خودش را روایت می‌کند. پدر رابرت کارمند و دارای رتبه‌ و وضعیت اجتماعی مطلوبی بود که همیشه در مورد فرار از ریسک‌ها و خطرهای شغلی صحبت می‌کرد و داشتن امنیت شغلی خوب را به ریسک‌های کاری و رویای شغل و درآمد بهتر ترجیح می‌داد. رابرت با پدرش دوستش آشنا می‌شود که وضعیت و دید متفاوتی به زندگی و کار داشت. پدر دوستش کارآفرینی بود که ایده‌های جدید و جالبی در مورد کسب و کار و راه‌های جدید کسب درآمد داشت. رابرت در کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول» دیدگاه پدر خودش و پدر دوستش را مقایسه کرده و نتایج آن را برای مخاطب شرح داده است.


مینی‌بوک پدر پولدار، پدر بی‌پول

مینی‌بوک صوتی «پدر پولدار، پدر بی‌پول» اثر «رابرت کیوساکی» جدیدترین اثر از مجموعه‌ی «خلاصه‌ی برترین کتاب‌های دنیا» است که طی همکاری نشر صوتی آوانامه و «نشر مات» تولید و منتشر شده است. ترجمه‌ی اثر بر عهده‌ی «شایسته دسخط‌گشنی» بوده و خوانش آن را «مهدی صفری» انجام داده است. پیش از این نسخه‌ی صوتی مینی‌بوک‌های «۴۸ قانون قدرت»، «عادت‌های اتمی»، «بیندیشید و ثروتمند شوید»، «هنر ظریف بی‌خیالی»، «کفش‌باز»، «قدرت محتوا»، «سقلمه»، «قانون ۵ ثانیه»، «باشگاه پنج صبحی‌ها»، «ثروتمندترین مرد بابِل»، «همه‌چیز به فنا رفته»، «کار عمیق» و «اثر مرکب» از این مجموعه تولید شده‌اند و در آینده‌ی نزدیک، آوانامه کتاب‌های بیشتری از این مجموعه را صوتی خواهد کرد. همچنین نسخه‌ی کامل همین کتاب با عنوان «پدر ثروتمند پدر فقیر» پیش‌تر با صدای «آرمان سلطان‌زاده» توسط آوانامه صوتی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند به آن رجوع کنند.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
69.۵۱ کیلوبایت
مدت زمان
۰۱:۱۴:۰۱
نویسندهرابرت کیوساکی
مترجم شایسته دستخط گشنی
راویمهدی صفری
ناشرآوانامه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۹/۱۱
قیمت ارزی
3 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۶۹.۵۱ کیلوبایت
۰۱:۱۴:۰۱

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
30,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
پدر پولدار، پدر بی پول
پدر پولدار، پدر بی پول
(خلاصه کتاب)
آوانامه
0
(بدون نظر)
30,000
تومان