فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد کتاب صوتی

کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

نسخه الکترونیک کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد، معروف‌ترین کتاب اوریانا فالاچی نویسنده و خبرنگار ایتالیایی است که تا کنون بیش از 4 میلیون نسخه از آن در جهان به فروش رفته است. فالاچی در این کتاب زنی باردار را تصویر می‌کند که برای کودکش نامه می‌نویسد و برایش از جهان و زن بودن می‌گوید. در جایی از داستان با مطرح کردن این پرسش که آیا نیستی بهتر از هستی توام با درد و رنج است؟ تردید این زن برای به دنیا آمدن کودکش را به زیبایی نشان می‌دهد که در هر نشانه و تکانی که درونش می‌خورد در پی پاسخ این پرسش است که آیا دوست دارد به دنیا بیاید یا خیر. نامه‌های جذاب و تلخی که زن در هر فصل برای کودکش می‌نویسد و برای او از قوانین دنیا و آدم‌هایش می‌گوید، مخاطب را تا آخر کتاب با او همراه می‌کند و در انتها او را به تفکری عمیق در باره‌ی دنیا و زندگی وا می‌دارد.

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 265.14 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

من چند سال پیش نسخه ی چاپی این کتاب رو خونده بودم، چون دوستش داشتم نسخه صوتیشم خریدم که گوش بدم....اولا حوصله م سر رفت از لحن گوینده🙃دوما اینقدرررررر صدای گوینده غمگین بود که غمِ عالم اومد تو دلم .....دفعه ی پیش از خوندن سطر سطرش لذت بردم ولی الان فقط حس افسردگی گرفتم با اینکه کتاب اصلا کتاب غمگینی نیست خیلی هم شیرینه ؛ صحبت های یک مادرِ باردار با فرزندی که در شکمش داره❤ همون نسخه ی الکترونیکیش بهتره به نظرم
در 3 هفته پیش توسط شیما قدوسی