فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نگاه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تنگسیر

کتاب تنگسیر

نسخه الکترونیک کتاب تنگسیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تنگسیر

«زارممد» یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های رمان‌های فارسی است. قصه زندگی او شاید از «شلوارهای وصله‌دار»، رسول پرویزی شروع شده باشد، یا شاید خیلی پیش‌تر از این‌ها آن زمان که شیرمحمد تنگستانی کارگر ساده‌ی تنگستان –تنگسیر- برای گرفتن پولش پیش اربابانش می‌رود.تنگستان به منطقه‌ای بین بوشهر و فارس گفته می‌شود که آنجا را به نام تنگسیر نیز می‌شناسد، چوبک در این کتاب به بخشی از زندگی اجتماعی مردمان این منطقه می‌پردازد و زمانی را روایت می‌کند که استعمار انگلیسی بر زندگی مردمان سایه افکنده، اما چوبک با هوشمندی خاصی روند داستان را تغییر می‌دهد و زار ممد ضربه کاری را نه از غریبه‌های انگلیسی که از هم محلی‌های خودش می‌خورد و چهار نفر بوشهری هستند که حق او را نمی‌دهند و نقطه اوج داستان از همین‌جا شکل می‌گیرد. ارجاعات درون‌متنی و برون‌متنی این کتاب، زبان و لحن روایت و هم‌چنین قصه‌ی جذابش، آن را به یکی از ماندگارترین رمان‌های فارسی تبدیل کرده است.

ادامه...

بخشی از کتاب تنگسیر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تنگسیر

نسخه چاپی این کتابو خوندم توی حیاط مدرسه،روی برفا نشسته بودم،دزدکی موبایل برده بودم و با هندزفری،آهنگ های فریدون فروغی گوش میکردم،دو تا چایی روی برفا جلوم گذاشته بودم و داشتم کتابیو میخوندم که توش تابستون داغ،عرق به تن زار محمد نشونده بود،دلچسب بود،پر بود.از بهترین لحظات زندگیم بود...
در 2 سال پیش توسط mar...000
جالب بود:)
در 2 سال پیش توسط ghazaleh
چاپیش رو خوندم.جالب بود برام
در 2 سال پیش توسط سپیده
داستان و قلم نویسنده رو خیلی پسندیدم. فقط کاش معنی واژه‌ها و کنایه‌هایی که در پایان کتاب درج شده بود، در متن هم ارجاع داشت. من تا آخر کتاب نمی‌دونستم که معنی واژه‌های دشوار در انتهای کتاب درج شده. بهتر بود مثل پی‌نوشت، با شماره مشخص می‌شد.
در 2 ماه پیش توسط محبوبه بهرامی
نسخه ی چاپی این کتاب رو با لذت فراوون خوندم
در 3 هفته پیش توسط mea...374
هی دست بریده حرضت عباس.مگه خودم چمه...
در 5 ماه پیش توسط سپهر هیبتیان