پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب زبان­‌شناسی اینترنت

کتاب زبان­‌شناسی اینترنت
راهنمایی برای دانشجویان

نسخه الکترونیک کتاب زبان­‌شناسی اینترنت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب زبان­‌شناسی اینترنت

امروزه اینترنت به بخش جدانشدنی زندگی معاصر تبدیل شده است، و زبان‌شناسان هر روز بیشتر از روز قبل به بررسی تأثیر آن بر زبان می‌پردازند. در این کتاب راهنمای دانشجوپسند، استاد پیشرو زبان، پروفسور دیوید کریستال، بعد از کتاب پرفروشش، زبان و اینترنت، این حوزه را به‌عنوان رشته جدیدی معرفی می‌کند: زبان‌شناسی اینترنت. کریستال با سبک جذاب و جامعه‌پسندش، با استفاده از مثال‌های واقعی و ارتباط شخصی‌اش با شرکت‌های اینترنتی به مسائل زبانی اینترنتی‌ای می‌پردازد که به طور روزمره بر ما اثر می‌گذارند. وی تحلیل‌های زبانی جدیدی از توئیتر، امنیت اینترنت، و تبلیغات اینترنتی ارائه می‌دهد، ویژگی در حال رشد چندزبانگی اینترنت را بررسی می‌کند، و مشاهدات روشنگرانه‌ای از گستره وسیعی از رفتارهای اینترنتی، از اسپم گرفته تا علامت تعجب، به‌دست می‌دهد. این اثر که فعالیت‌ها و پیشنهادهای بسیاری برای پژوهش‌های آتی ارائه کرده است، برای دانشجویان در تمام سطوح زبان انگلیسی، زبان‌شناسی، و رسانه‌های جدید، درآمدی ضروری بر یک رشته جدید و مهم به شمار می‌رود.

ادامه...

مشخصات کتاب زبان­‌شناسی اینترنت

بخشی از کتاب زبان­‌شناسی اینترنت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب زبان­‌شناسی اینترنت