پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان

کتاب گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان

نسخه الکترونیک کتاب گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان

مجموعه « گفت‌های بی‌گفتمان»، گزین‌گویه‌هایی از عارفان و سالکانی است که به زبان اشارت، از ژرف‌ترین لایه‌های حقیقت سخن گفته‌اند. از این‌رو گردآورنده این گزین‌گویه‌ها هیچ توضیح و تفسیر اضافی به کلام سالکان و عارفان نیفزوده تا از اعجاز کلام و اعجاب معنا و اختصاری که در گفتار هست، کاسته نشود، زیرا به گفته نویسنده، «هر افزوده‌ای بر این گفته‌های نیفروخته، حراج کردن معنا و به تاراج بردن راز نهفته در آن است. «گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان» در پنج فصل آمده است. عنوان فصل اول «گزین‌گفت‌های ناگفتنی از شیخ حسن خرقانی» و فصل دوم «گزین‌گفت‌های نایافتنی از خواجه عبدالله انصاری» است. در فصل سوم «گزین‌گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان» و در چهارمین فصل «گزین گفت‌هایث پایانی از شیخ ابورجاء خمرکی» آمده و فصل پنجم که آخرین بخش از کتاب است با «گزین گفت‌های نیایشی» پایان می‌یابد.

ادامه...

مشخصات کتاب گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان

بخشی از کتاب گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب گفت‌های بی‌گفتمان از عارفان و سالکان

من هنوز این کتاب رو نخوندم اما در یک کارگاه استاد کریمی شرکت کردم بسیار با سواد هستند علاقمند شدم کتابهایشان را بخوانم
در ۱ سال پیش توسط ماری کوری س ( | )