Loading

چند لحظه ...
کتاب مدیریت شهری، فرهنگ عمومی و باورهای دینی

کتاب مدیریت شهری، فرهنگ عمومی و باورهای دینی

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت شهری، فرهنگ عمومی و باورهای دینی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۲,۰۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب مدیریت شهری، فرهنگ عمومی و باورهای دینی

کتاب با یک مقدمه آغاز شده و سپس در فصل اول، مبانی مفهومی و نظری موضوع کتاب و تلاش‌های شورایعالی انقلاب فرهنگی جمهوری اسلامی برای سامان‌بخشی حوزه فرهنگ عمومی تا مرحله تشکیل شورای فرهنگ عمومی و نیز تدوین شاخص‌های فرهنگی کشور مطرح شده است. در فصل دوم، فعالیت‌های فرهنگی شهرداری‌ها در چند کشور مهم مرور شده و پس از جمع‌بندی مباحث مفهومی، نظری و تجارب فرهنگی سایر شهرداری‌ها، در انتها شاخص‌ها و معرِّف‌هایی برای اندازه‌گیری فرهنگ عمومی شهرداری تهران تدوین شده است. در فصل سوم، کلیه تصمیمات، برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی شهرداری تهران بر اساس معرِّف‌ها و شاخص‌های مذکور طبقه‌بندی و ارائه شده است. نهایتا در فصل چهارم، بر اساس رویکرد مفهومی و نظری راهنمای این کتاب، مصاحبه با مدیر و چند کارشناس فرهنگی شهرداری تهران و نیز نظرسنجی‌ها و نگرش‌سنجی‌های انجام‌شده در مقطع زمانی مربوطه، کلیه این تصمیمات، برنامه‌ها و فعالیت‌های شهرداری در حوزه فرهنگ عمومی مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند و راهبردهایی نیز برای آینده فعالیت‌های شهرداری ارائه شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب مدیریت شهری، فرهنگ عمومی و باورهای دینی

بخشی از کتاب مدیریت شهری، فرهنگ عمومی و باورهای دینی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت شهری، فرهنگ عمومی و باورهای دینی