فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تک و تنها توی دنیای به این بزرگی!

کتاب تک و تنها توی دنیای به این بزرگی!

نسخه الکترونیک کتاب تک و تنها توی دنیای به این بزرگی! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب تک و تنها توی دنیای به این بزرگی!

یک روز در مدرسه،گفتن ساعت را یاد گرفتم. ساعت نه،ساعت ده،ساعت یک،ساعت دو،بابا همیشه ساعت سه می آمد دنبالم اما آن روز نیامده بود.چرا نیامده بود؟چه شده بود؟ تک و تنها توی دنیای به این بزرگی،کتابی فوق العاده دلنشین و بامزه از نویسنده و تصویرگر کتاب تمام حیوانات کوچک عزیز است که برنده جایزه های بین المللی بوده است.

ادامه...

بخشی از کتاب تک و تنها توی دنیای به این بزرگی!

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

این کتاب ترجمه ای است از:
When we were
alone in the world
Ulf Nilsson
Gecko Press, 2009یک روز در مدرسه یاد گرفتم بگویم ساعت چند است. ساعت نه، ساعت ده، ساعت یک، ساعت دو.
بابام هر روز ساعت سه می آمد دنبالم. اما آن روز نیامده بود. بالاخره خودم تنهایی راه افتادم و رفتم خانه. خانه ما همین جاهاست. آخرِ همین خیابان. اما بابام چرا نیامده بود؟ یعنی چه شده؟درِ خانه قفل بود. داد زدم، مامان! بابا! اما آن ها خانه نبودند. با خودم گفتم لابد گم شده اند، داداش کوچولوم هم گم شده.
فهمیدم. همه شان مرده اند. حتماً یک چیزی شده. شاید رفته اند زیر کامیون.روی پله ها نشستم و گریه کردم. غم انگیزتر از این نمی شد. مگر من چند سالم بود؟ شش سال. یک پسر شش ساله که تنهای تنها مانده. تازه درِ خانه مان هم قفل بود. تک و تنها توی دنیای به این بزرگی!
چه بلایی سر داداش کوچولوم آمده؟
شاید آن موقع که مامان و بابا رفتند زیر کامیون، داداشم در مهدکودک بوده؟

نظرات کاربران درباره کتاب تک و تنها توی دنیای به این بزرگی!