فیدیبو نماینده قانونی انتشارات صمدیه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اعترافات یک قاتل اقتصادی

کتاب اعترافات یک قاتل اقتصادی

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب اعترافات یک قاتل اقتصادی

جان پرکینز می‌نویسد: مزدوران و قاتلان اقتصادی افرادی حرفه ای با دستمزدهای بالا هستند که کشورهای مختلفی در سراسر جهان را از دسترسی به تریلیون‌ها دلار پول محروم می‌کنند. در این راه آنها از ابزارهایی مانند گزارش‌های اقتصادی فریبکارانه، انتخابات تقلبی، رشوه و حق السکوت، تهدید، رابطه جنسی، قتل و جنایت استفاده می‌کنند. بازی، همان بازی قدیمی سلطه و فرمانروایی است با این تفاوت که در عصر جهانی‌سازی ابعاد بسیار وحشتناکی به خود گرفته است. جان پرکینز به عنوان یک مزدور اقتصادی که برای یک شرکت مشاور بین المللی کار می کرده است، کشورهای در حال توسعه را متقاعد به دریافت وام های کلان نموده و سپس پول‌های هنگفت مزبور را به شرکت‌ها و کمپانی‌های ایالات متحده منتقل می‌کرده، دولت آمریکا و نهادهای کمک‌رسان بین‌المللی نیز سهم خود از جمله دسترسی به منابع طبیعی، همکاری نظامی و حمایت سیاسی را خواستار می‌شدند. «اعترافات یک قاتل اقتصادی» روایت یک انسان از تجربیاتش در بطن دسیسه، حرص و آز، فساد و فعالیت‌های سری و شناخته نشده دولت آمریکا و کمپانی‌های این کشور از جنگ دوم جهانی به بعد است که پیامد شوم و مهلکی برای آینده دموکراسی و جهان به همراه داشته‌اند.

ادامه...

بخشی از کتاب اعترافات یک قاتل اقتصادی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

به عنوان یک دکتر اقتصاد و خبره اقتصاد ایران عرض می کنم که این کتابی است بی نظیر. نه برای اقتصاددانان بلکه برای تک تک مردمی که استقلال فردی و ملی را می خواهند. این کتاب شیوه به زیر سلطه بردن ملت ها و شکست آنها را نشان می دهد و واقعیاتی را بیان می کند که در عین بالاترین تاثیر بر سرنوشت ما، در هیچ متن درسی نیست و درک آن هم بسیار ساده است. در کنار آن، کتاب (چرا ملت ها شکست می خورند) راهکار اقتدار جوامع و پیشرفت مستمر را نشان می دهد. به نظر من خواندن این دو کتاب بر هر انسانی که در اجتماع زندگی می کند واجب است
در 2 سال پیش توسط ahm...h80
اول شک کردم که نویسنده از اساتید حوزه باشه! در مورد نویسنده کلی تحقیق کردم و دیدم هویت واقعی داره! بعد در مورد امانت داری مترجم شک کردم. رفتم متن اوریجینالش پیدا کردم و دیدم که کاملا صحیحه! حرف های انقلابی درش زده شده که گاه برای ماها آشناست! جنایت و استثمار ذات اقتصاده.. هر تحصیل کرده ای باید این رو بخونه. بی نظیره
در 1 سال پیش توسط حامد ح
کتابی که دیدتون رو نسبت به دنیا، زیر و رو میکنه!!!
در 2 سال پیش توسط شیرزاد
کسانی‌ که طرفدار رابطه با آمریکا هستند حتما باید این کتاب را بخوانند شاید تجدیدنظر کنند.
در 11 ماه پیش توسط yas...ari
این کتاب کمک میکند که به مسایل بین المللی بصورت ساده و ظاهری نگاه و قضاوت نکنیم ...موضوع سیاست که قدرت و ثروت را تحت کنترل دارد بسیار پیچیده تر است از تحلیل ما...پس بهتر است با پیشنهاد این کتاب به کسانی که راجع به این مسایل نظر میدهند قدمی در بلوغ فکری سیاسی جامعه برداریم.
در 10 ماه پیش توسط shima m
بسیار عالی
در 2 سال پیش توسط علیرضا کمرخانی
عالی
در 1 سال پیش توسط sepehr shahbazi
Roshangar
در 5 ماه پیش توسط حسین فرخی
مطالعه این کتاب میتونه برای فهم بخشی از عملکرد اقتصادی امریکا مفید باشه
در 6 ماه پیش توسط kom...saj