فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب جهش دادن ژن ثروت

کتاب جهش دادن ژن ثروت
DNA خود را برای موفقیت بازنویسی کنید

نسخه الکترونیک کتاب جهش دادن ژن ثروت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب جهش دادن ژن ثروت

همه ما چیزهای زیادی در زندگی می‌خواهیم، اما اغلب نمی‌دانیم چگونه به رویاهای‌مان دست‌یابیم، یا چگونه از اینجا به آنجا برسیم. تحقیقات جدید، اطلاعات و دیدگاه‌های نوین این کتاب باعث می‌شود درک بنیادی که از تجربه کردن جهان بدین صورت دارید، دچار تغییر شود، ضمن اینکه مهارت‌های جدیدی می‌آموزید تا زندگی خود را بهبود بخشیده و به رویاهای‌تان دست‌یابید. می‌آموزید که جهش دادن ژن ثروت‌تان ساده‌تر از آن چیزی است که انتظار دارید و در این فرایند لذت خواهید برد. آنچه در این کتاب کشف خواهید کرد رابطه شما با ثروت و موفقیت را برای همیشه تغییر خواهد داد. یکی از معدود خودی‌هایی خواهید بود دارای اطلاعاتی که به شما امکان می‌دهد جهان‌های بالقوه و امکانات جدیدی را باز کنید. پس، نخستین رازی که بیشتر افراد در مورد ثروت نمی‌دانند چیست؟ ما الگوهای خانوادگی تفکر و احساسات و سیستم‌باور در مورد پول و ثروت، در مورد مستحق ثروت بودن یا زندگی کردن در کمبود را از خانواده به ارث می‌بریم. این کتاب اطلاعات سودمندی برای همه دارد. همه ما تحت تاثیر رمزگذاری مواد ژنتیکی خود هستیم که از نسل‌‌های قبل نشان خود را بر DNA ما گذاشته است. این نشان‌ها باعث ایجاد اثرات واقعی و ملموسی در زندگی امروز شما می‌شوند.

ادامه...
  • ناشر انتشارات آوین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.05 مگابایت
  • تعداد صفحات ۷۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب جهش دادن ژن ثروت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

بخش ۱: حقیقت پشت واقعیت

همه ما چیزهای زیادی در زندگی می خواهیم، اما اغلب نمی دانیم چگونه به رویاهای مان دست یابیم، یا چگونه از اینجا به آنجا برسیم.
تحقیقات جدید، اطلاعات و دیدگاه های نوین این کتاب باعث می شود درک بنیادی که از تجربه کردن جهان بدین صورت دارید، دچار تغییر شود، ضمن اینکه مهارت های جدیدی می آموزید تا زندگی خود را بهبود بخشیده و به رویاهای تان دست یابید. می آموزید که جهش دادن ژن ثروت تان ساده تر از آن چیزی است که انتظار دارید و در این فرایند لذت خواهید برد.
آنچه در این کتاب کشف خواهید کرد رابطه شما با ثروت و موفقیت را برای همیشه تغییر خواهد داد. یکی از معدود خودی هایی خواهید بود دارای اطلاعاتی که به شما امکان می دهد جهان های بالقوه و امکانات جدیدی را باز کنید. پس، نخستین رازی که بیشتر افراد در مورد ثروت نمی دانند چیست؟
ما الگوهای خانوادگی تفکر و احساسات و سیستم باور در مورد پول و ثروت، در مورد مستحق ثروت بودن یا زندگی کردن در کمبود را از خانواده به ارث می بریم.
این کتاب اطلاعات سودمندی برای همه دارد. همه ما تحت تاثیر رمزگذاری مواد ژنتیکی خود هستیم که از نسل های قبل نشان خود را بر DNA ما گذاشته است. این نشان ها باعث ایجاد اثرات واقعی و ملموسی در زندگی امروز شما می شوند.
این کتاب به شما کمک می کند اثر نشانگرهای DNA، نحوه ایجاد آنها و نحوه تغییر آنها به نفع خود را درک کنید. با رها کردن خود از محدودیت هایی که به ارث برده اید یا سرمایه گذاری روی نشانگرهای مثبت DNA تان می توانید DNA خود را برای موفقیت بازنویسی کنید.
به عنوان مثالی از اینکه چطور نشانگرهای DNA می توانند اثر مثبتی بر ما بگذارند، چه کسی بهتر از اپرا وینفری؟
اپرا وینفری فردی مشهور در سطح بین المللی است که با ارایه یکی از ارزشمندترین دارایی هایی که شخص می تواند داشته باشد، یعنی آموزش، میلیون ها دلار برای خود و دیگران درآمد داشته است. شاید فکر کنید اپرا در آغاز حرفه خود شانس زیادی داشته است، اما من فکر می کنم مساله ای مهمتر وجود داشته باشد.
پس از تست موروثی، اپرا متوجه شد که یکی از نیاکان او پس از پایان جنگ داخلی به مدرسه کودکان افریقایی امریکایی رفته است. در آن زمان، این کار خطرناک بوده. اما جد او کاملا باور داشته که فراهم ساختن آموزش برای افرادی که به آن نیاز دارند ارزش خطر کردن را دارد.
موفقیت جد او نشان مثبتی در DNA خانوادگی او ایجاد کرد. این مساله به اپرا در آغاز کار خود به عنوان یک آموزش دهنده جهانی کمک کرد اعتماد به نفس، نحوه انجام کار و درک موفقیت را درجایی بدست بیاورد که دیگران ممکن است دچار شکست شوند.
این قدرتِ ژنِ ثروت است.
شاید ۵۰ ساله باشید، به دنبال فرصت جدیدی برای تجربه یک زندگی مشتاقانه باشید، یا شخصی که درحال تغییر شغل است، یک کارآفرین موفق یا دانشجویی که تازه فارغ التحصیل شده. صرفنظر از اینکه در چه سن یا چه مرحله ای از زندگی هستید، آنچه درون این کتاب هست به شما کمک می کند به اهداف تان دست یابید.
من اینجا هستم تا ابزارهایی برای ارتقای زندگی به شما بدهم. شاهد بوده ام که پس از انجام این کار، دانشجویانم درآمد خود را افزایش داده اند، شرایط خود را تغییر داده اند، خانه خریده اند و حتی یک جایزه یک میلیون دلاری برنده شده اند. باور کنید، اگر به دنبال فرصت های بیشتر هستید، اینکه چگونه اشتیاق خود را به سود تبدیل کنید، یا موفقیت بیشتری را در زندگی تجربه کنید، این کتاب به شما کمک خواهد کرد.
می خواهم برخی از همان رازها و ابزارهایی را در اختیار شما بگذارم که مرا از مادری تنها با سه فرزند و تنها ۵۴ دلار در جیب، به نویسنده پرفروش بین المللی تبدیل کرد که بودجه لازم برای توسعه ی فناوری نسل آینده و پلتفرمی تعاملی برای کمک به افراد سرتاسر دنیا، برای بهبود زندگی شان را تامین کرد.
این کتاب، حقیقت پشت واقعیت را آشکار می کند. آنچه خواهید خواند، علم ثروت است که به شما کمک می کند پتانسیل خود برای فرصت ها، درآمد و ثبات مالی را آزاد کنید. بهترین بخش مساله این است که نهایتا می آموزید چگونه قدم به درون اشتیاق خود بگذارید و آنچه عاشقش هستید را بدون زحمت انجام دهید. وقتی شروع به فعالیت درون این چارچوب فوق العاده می کنید، سطح همه چیز در زندگی و کار شما همراه با هر وضعیت دیگری که برای ارتقای زندگی خود استفاده می کنید، بالا خواهد رفت.
من آمده ام تا کلیدها را به شما بدهم. آماده بازکردن آینده خود و برداشتن نخستین قدم هستید؟
اختیاری
سه هدف خود که در تلاش برای دستیابی به آنها هستید را بنویسید.
۱.
۲.
۳.

بخش ۲: چه بدست می آورید

نخست، بگذارید بگویم که خواندن این کتاب به دو هفته زمان نیاز ندارد. اطلاعات ارزشمند و ابزارهای قدرتمندی به شما خواهم داد تا جهش ژن ثروت خود را آغاز و خود را به روی فرصت های جدید باز کنید.
با این دانش و ابزار شما:
  • وضعیت برنده بودن خود را بالا خواهید برد
  • از بدهی رها می شوید
  • پول بیشتری بدست می آورید
  • فرصت های نادیده را جذب می کنید.
پس بیایید به سمت کلید دوم موفقیت یعنی کشف وضعیت شبکه یکپارچه ثروت(۱) شما برویم.

نظرات کاربران درباره کتاب جهش دادن ژن ثروت

ژن خوب
در 6 ماه پیش توسط علی
متاسفانه مطالب کتاب بیشتر تبلیغ برای نویسنده است،احتمالا از کتابهای رایگان تبلیغی در سایت نویسنده استفاده شده است. پول گرفتن برای چنین ترجمه و کتابی ، بسیار کار بی خردانه ای است. آیا فیدیبو بر محتوای کتابها و قیمت آنها هیچ نظارتی ندارد؟ اگر ممکن بود وجه پرداختیم را بازپس می گرفتم،هرچند پولی نیست،ولی این ترجمه به همان هم نمی ارزید. متاسفم
در 7 ماه پیش توسط mohammad javad Ghaedsharaf