پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب او که دلتنگیهایم را می‌شناسد

کتاب او که دلتنگیهایم را می‌شناسد

نسخه الکترونیک کتاب او که دلتنگیهایم را می‌شناسد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب او که دلتنگیهایم را می‌شناسد

خدایا دوباره دلم گرفته است و چاره‌ای ندارم جز اینکه مقابلت بنشینم و با تو حرف بزنم. خدایا این‌بار حاجت و خواسته‌ام خیلی از من دور شده و توقعم خیلی زیادتر از قبل است و این زیاده‌خواهی که از روز تولدم به دنبالم بوده است من را مثل وزنه‌ای به دنبال خود می‌کشد اما امید به لطف و کرم همیشگی تو خجالت خواستن و دوباره خواستن را از بین می‌برد و امید به توانایی تو نه تنها من، بلکه هر آرزومندی را در مقابلت به صف می‌کشاند. خدایا حالا که خواسته‌هایم زیاد است و دلتنگیهایم بسیار، پس برای برآورده شدنش آبرومندانی را واسطه قرار می‌دهم. کسانی که نزد تو عزیز و گرامی‌اند و کارهای نیک و عمل صالح‌شان باعث شده که تو آنها را خیلی دوست داشته باشی. خدایا من آرزوهایم را برایت می‌گویم و چشمانم را به دستان مهربانت می‌دوزم و خیالهای ناامیدی‌ام را به حریم امن پیامبر و امامانت گره می‌زنم. آنهایی که رحمت برای همه اهل آسمان و زمین هستند.

ادامه...

مشخصات کتاب او که دلتنگیهایم را می‌شناسد

بخشی از کتاب او که دلتنگیهایم را می‌شناسد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب او که دلتنگیهایم را می‌شناسد

کتاب قشنگی بود پر از حس خوب و اینکه موقع دعا خوندن با حس بهتری دعا رو میخونی و متوجه میشی
در ۴ هفته پیش توسط سیده فاطمه عربی ( | )
واقعا یه حس خیلی خیلی خوبی میده بهت و اینکه معنی دعا ها رو متوجه میشی و بهتر و از ته دل تر!میخونی
در ۱ سال پیش توسط 921...586 ( | )