فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب برند رهبری در سازمان
پرورش رهبران مشتری‌مدار برای بهبود عملکرد و ایجاد ارزش ماندگار

نسخه الکترونیک کتاب برند رهبری در سازمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب برند رهبری در سازمان


رهبر یا رهبری، کدام مهم است؟
رهبر و رهبری مانند مادر و مادری است؛ هرچند هر دو مهم هستند، اما یکی نیستند.
تمرکز بر رهبر به معنای تأکید بر خصوصیات فرد و چگونگی رهبری او، و نیز ارتباط او با دیگران است؛ اما تمرکز بر رهبری به معنای تأکید بر کیفیت رهبران در سرتاسر یک سازمان است.
بنگاه‌ها و شرکت‌ها کجا دچار مشکل می‌شوند؟ معمولاً مشکل در تفاوت اساسی بین رهبر و رهبری است. رویکردهای جدید غالباً به دنبال تبدیل افراد به رهبر سازمان هستند و به این که رهبری را به عنوان یک قابلیت سازمانی در بنگاه ایجاد کنند، توجهی ندارند. گرچه افرادی را که رهبران باشکوهی هستند، تحسین می‌کنیم و از آنان چیزهای زیادی یاد می‌گیریم، ولی آزمونِ نهایی قدرتِ رهبری یک بنگاه یا شرکت، ظرفیت کلی آن در خلق رهبری است که با توانایی‌های خود، اعتماد ذی‌نفعان را در جهت رسیدن به نتیجه‌های وعده داده‌شده جلب می‌کند.
برای این که رهبری سازمان را به عنوان یک فرآیند تشکیلاتی و نه به عنوان مجموعه‌ای از صفات فردی بفهمیم، باید به یک مفهوم ساده توجه کنیم؛ رهبر بودن روی فرد تمرکز دارد، اما ایجاد رهبری روی سازمانی که رهبران را به وجود می‌آورد.
توسعه‌ی رهبران تنها به خود فردی که رهبر می‌شود، مربوط نیست، بلکه با فرآیند توسعه‌ی رهبری نیز ارتباط دارد.
درست همان طور که یک برند/ محصول یا بنگاه (شرکت) یک رویداد به‌هم‌ریخته و تصادفی نیست، بلکه یک رشته از انتخاب‌های هم‌بسته و پیوسته است، توسعه‌ی رهبری به عنوان یک برند نیز نتیجه‌ی مجموعه‌ی یکپارچه‌ای از انتخاب‌ها در مورد چگونگی ایجاد و آماده‌سازی نسل بعدی رهبران است.
خواندن این کتاب باعث می‌شود به فرآیند ایجاد رهبران و مدیران ارشد سازمانِ خود با نگاهی دقیق و عملیاتی بنگرید و شاید تغییراتی شایسته ایجاد کنید تا در آینده هرگز نگران سازمان مدیریتی، سرپرستی و رهبری مجموعه‌ی خود نباشید.


  • ناشر: انتشارات سیته - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.32 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۴۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب برند رهبری در سازمان در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب برند رهبری در سازمان

ترجمه کتاب میتونست بهتر باشه! کتاب در کل یکم خسته کنندست ولی نکات جالبی داره که خوب و قابل اجرا هستند
در 8 ماه پیش توسط