دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب ادارۀ سالم به روایت نهج‌البلاغه؛طرحی برای مبارزه با فساد اداری

کتاب ادارۀ سالم به روایت نهج‌البلاغه؛طرحی برای مبارزه با فساد اداری

نسخه الکترونیک کتاب ادارۀ سالم به روایت نهج‌البلاغه؛طرحی برای مبارزه با فساد اداری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب ادارۀ سالم به روایت نهج‌البلاغه؛طرحی برای مبارزه با فساد اداری

نهج‎البلاغه به مثابه یکی از آثار بی‎نظیر ادبی جهان، خاستگاه و محرک بسیاری از سازه‎های تفکری دال بر اصلاح سیستم‎های اجتماعی است و دلالت‎های صریح آن، الگوهای حکیمانۀ حکمرانی را معرفی کرده، شیوه‎های مراودۀ صحیح حاکم و کارگزاران حکومت با عامه مردم را به تصویر می‎کشند. از نحوۀ اخذ مالیات گرفته تا نحوۀ مراوده با مردم، و از ساخت ارتباطات میان‎حکومتی گرفته تا مراودۀ با دشمنان و ساکنان کشورهای مجاور. در این میان، یکی از پرجاذبه‎ترین فرازهای این کتاب شریف، دلالت‎هایی است که بر نحوۀ ادارۀ صحیح سیستم‎های اجتماعی دارد و الگوی ادارۀ سالم را با ویژگی‌های زیرمعرفی می‎کند: امانتدار، شایسته، مشاوره‎جو، تعالی‎طلب، سریع، صریح‎اللهجه، متواضع، هدایتگر و صادق، بدون تکبّر و خودبزرگ‎بینی، تملّق و چاپلوسی، رشوه و سوءاستفادۀ مالی، ناشایستگی و نااهلی، استبداد و خودرأیی، خودشیفتگی و خودپسندی، کندی و رخوت، پرابهامی و سردرگمی، گمراه‎کنندگی و فریبکاری، و اغواگری و دروغگویی.

ادامه...

مشخصات کتاب ادارۀ سالم به روایت نهج‌البلاغه؛طرحی برای مبارزه با فساد اداری

بخشی از کتاب ادارۀ سالم به روایت نهج‌البلاغه؛طرحی برای مبارزه با فساد اداری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ادارۀ سالم به روایت نهج‌البلاغه؛طرحی برای مبارزه با فساد اداری