پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب نظریه و تحلیل درام

کتاب نظریه و تحلیل درام

نسخه الکترونیک کتاب نظریه و تحلیل درام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب نظریه و تحلیل درام

رسیدن به منسجم ترین،نظام و کار امد ترین فرازبان ممکن برای تحلیل و توصیف متون دراماتیک هدف اعلام شده نویسنده در کتاب حاضر است.برای نیل بدین هدف،نویسنده نظریه ارتباط الگوی نظام ارتباطی را مبنا قرار می دهد و می کوشد در ذیل این الگوی کلی،تمامیت دستاوردهای کنش تحلیلی و انتقادی در حوزه درام را یکجا جمع کند. ازجمله ویژگی های کتاب نظریه و تحلیل درام،توجه به حضور مولفه های اپیک یا روایی در درام و به طور کلی،توجه به وجود پیوندهای ساختاری بین درام و روایت است. کتاب فیستر به رقم رویکرد تحلیلی و ساختاری درآن،در بر دارنده طرحی کلی از تاریخ درام می باشد.امری که اشکارا در ارجاعات فراوان کتاب به نمایش‌نامه ها و نمایش‌نامه نویسان ادوار تاریخی مختلف نمود یافته است.

ادامه...

مشخصات کتاب نظریه و تحلیل درام

بخشی از کتاب نظریه و تحلیل درام

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نظریه و تحلیل درام

حماقت آدمی از کجا و چگونه در ما رخنه کرد که هیچوقت لذت شاد بودنش را نچشیدیم. چرا این کتاب تو ایران انقدر کم دیده شد!!!!!؟؟؟؟
در ۳ سال پیش توسط چیا محمدی ( | )
ترجمه این کتاب روان نیست و برای مبتدی هایی که تازه آغاز نمودند ، پیشنهاد نمیشه . قبل از شروع این کتاب بهتر است کتاب کالبد شناسی درام را بخوانند و بعد وارد این کتاب بشوند.
در ۱ سال پیش توسط بهنام نجم الدین ( | )
شاید ترجمه کمی اذیتتون کنه. ولی یکی از کامل ترین کتاب ها در این زمینه است
در ۴ ماه پیش توسط مصطفی گوهری ( | )
من واقعن متاسفم بابت ترجمه این کتاب . اقای نصرالله زاده این کتاب از بین بردن . ایشون واژه سازی کرده . بهتر بود یک دیکشنری هم کنارش طراحی میکردن و کنارش به خواننده ارایه میکردن .
در ۱ سال پیش توسط zahra ghiasian ( | )
این کتاب کتابی است عالی . بی نظیر با قیمتی بسیار مناسب . اما ترجمه آن کمی سخت است و با حوصله باید خواند . بهترین کتاب برای فهم درام
در ۲ سال پیش توسط tah...far ( | )