فیدیبو نماینده قانونی نشر مثلث و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تائوت چینگ

کتاب تائوت چینگ

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تائوت چینگ

تائوت چینگ یا دائو د جینگ یکی از مشهورترین متون اندیشه و خرد خاور دور است که حدود ۲۵۰۰ سال پیش توسط لائو تزو فرزانه‌ی چینی نگاشته شده است. هشتاد و یک قطعه‌ی شعرگونه و ژرف آن تاثیر شگرفی بر فرهنگ، هنر و اندیشه‌ی شرقیان گذاشته و بسیاری آن را روح و جان تمدن چین می‌دانند. در آغاز کتاب لائوتزو اشاره دارد که وقتی سعی در تعریف کردن و نامیدن تائو داری از آن دور می‌شو اما می‌توانی آن را زندگی کنی و از آن بهره بگیری. او از جلوه‌های تائو در طبیعت و هستی و از شیوه‌ی زندگی فرزانه سخن می‌گوید. از این رو تائو ت چینگ را کتاب فرزانگی نیز می‌نامند.

ادامه...
  • ناشر نشر مثلث
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.4 مگابایت
  • تعداد صفحات ۸۱ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب تائوت چینگ

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

همراه همیشگی من
در 2 سال پیش توسط مرضیه راد
هنوز قشنگ تر و کامل تر از این فلسفه ندیدم! از شرق گرفته تا فلسفه سرخپوست ها( که بسیار متعالی تر از انسان های به ظاهر متمدن هستند) همه قوانین طبیعی رو به تحریر دراورده...مرد بزرگی بوده و اثر بزرگی هم به جا گذاشته. گاهی سخت میشه فهمیدش اما ارزش تحمل سختیش رو داره:)
در 2 سال پیش توسط inc...e63
کتابی که هر انسانی باید بخواند..‌.
در 1 سال پیش توسط rez...017
فوق العاده عالی هست این کتاب
در 2 سال پیش توسط البرز پوراسمعیل
بسیار حکیمانه...
در 2 سال پیش توسط nam...ndi
افرادی که به دنبال خرد ناب در زندگی هستن قطعا یه سر به این کتاب بزنن جملاتی که فرا زمان و فراتاریخ واقعیت داره انگار نویسنده این کتاب خودهستی را افریده و قوانین آن را به ساده ترین زبان بیان میکنه...انقدر ساده که از دید بیشتر ما پنهان میمونه...
در 9 ماه پیش توسط nima daryabor
من قبلا خوندمش کمی عجیب بنظر میاد اما وقتی درکش کنی متوجه میشی که بی نظیره
در 2 سال پیش توسط iman ghezelbashan
حواست را نادیده بگیرزندگی ات را فراموش کنگره هایت راباز کننگاهت را نرم و لطیف کنو گرد و خاکت را بتکاناین هویت اصلی توستچون تائو باشفرزانه هنگام غم آرام باقی می ماندبدی به دل او راهی نداردچون کمک کردن را ترک کردهبزرگترین کمک کننده استشکست یک فرصت استاگر دیگری را مقصر بدانیپایانی برای مقصر دانستن دیگران وجود نخواهد داشتفرزانه به وظایفش عمل می کندو اشتباهاتش را اصلاح می نمایداو آنچه ضروری است را به انجام می رساندو از دیگران چیزی طلب نمی کند
در 9 سال پیش توسط soh...ila
گرونه، لطفا لطفا تخفیف بذارید
در 3 سال پیش توسط علی اردستانی
یه چیزایی میگه که در برخورد اول عجیب به نظر میان ولی عالیه!
در 2 سال پیش توسط moh...heh