پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب برچیدن امپراتوری آخرین امید امریکا

کتاب برچیدن امپراتوری آخرین امید امریکا

نسخه الکترونیک کتاب برچیدن امپراتوری آخرین امید امریکا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب برچیدن امپراتوری آخرین امید امریکا

چالمرز جانسون در كتاب برچيدن امپراطوری، آخرين اميد امريكا سياست حكومت امريكا را در زمينه‌ی داخلی و در مناسبات خارجی مورد بررسی و نقد قرار می‌دهد. با استناد به گنجينه‌ای از اسناد معتبر، امريكا را در مسير سقوطی اجتناب‌ناپذير ارزيابی می‌كند. وی از زاويه‌ای ميهن‌پرستانه ــ به عنوان استاد پژوهش‌گر خودی، و نه منتقدی خارج از نظام ــ اين سقوط را هشدار می‌دهد و برای اجتناب از آن راه چاره ارائه می‌كند. جانسون سياست خارجی امريكا را سياستی امپرياليستی می‌داند كه به گونه‌ای روزافزون بر ميليتاريسم و سلطه‌گری بر جهان متكی است. اين سلطه از طريق ايجاد پايگاه‌های نظامی در سراسر گيتی اعمال می‌شود و حفظ و گسترش آن نيازمند ايجاد و حفظ حكومت‌های دست‌نشانده و يا دنباله‌رو در سراسر جهان است. در اين راه عملكرد نيروهای نظامی و سازمان‌های اطلاعاتی امريكا انزجاری عمومی را در سطح جهان برانگيخته است.

ادامه...

مشخصات کتاب برچیدن امپراتوری آخرین امید امریکا

بخشی از کتاب برچیدن امپراتوری آخرین امید امریکا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب برچیدن امپراتوری آخرین امید امریکا