فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی امپراتوری هیتلر کتاب صوتی

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

نسخه الکترونیک کتاب صوتی امپراتوری هیتلر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

دیکاتورهای زیادی در تاریخ آمدند و رفتند. ظلم کردن و خون‌ها به زمین ریختند و خرابی‌ها به بار آوردند اما شاید هیچ یک از آن‌ها مانند هیتلر این میزان خرابی و این میزان کشته برجای نگذاشت. دیکتاتوری جاه طلب با عقایدی متعصبانه که فکر تسخیر دنیا را در سر می‌پروراند غافل از آن که دیکتاتورها همگی تاریخ انقضایی دارند و بعد از مدتی تاریخ‌شان به سر می‌رسد و محکوم به نابودی می‌شوند و تمام آمال و آرزوها و همه چیزهایی را که با جنگ و جدل و مرگ و خون به دست آورده‌اند برجای می‌گذارند و به قعر جهنم می‌روند! شاید در ذهن هیچ کدام از دیکتاتورهای تاریخ زمانی که در اوج قدرت هستند حتی لحظه‌ای هم این فکر خطور نکند که روزی مجبور شوند در گوشه‌ای پنهان شوند یا به خارج از مرزهای قدرت خود فرار کنند! این کتاب سعی می‌کند در خلاصه‌ترین حالت ولی بدون جا افتادن رویدادها و اتفاقات مهم دوره تاریخی مربوط، تصویری جامع و کامل به شما ارائه دهد! امپراتوری هیتلر از به قدرت رسیدن او و تا سقوط به قعر جهنمش... کتابی خواندنی برای همه کسانی که علاقمند به تاریخ هستند و می‌خواهند بدانند چگونه یک انسان عادی به پلیدترین دیکتاتور تاریخ تبدیل می‌شود.

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 323.81 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

فایل نمونه اشتباه هس فایل نمونه کتاب صوتی آدلف هیتلر گذاشته شده لطفا اصلاح کنین.
در 1 ماه پیش توسط
"به قعر جهنم میروند" !!! 😳😂😂 من کتاب رو نخوندم اما با توجه به توضیحات مشخص نیست نویسنده موضوع رو از منظر تاریخی بررسی کرده یا از منظر اعتقادات دینی!!؟
در 2 ماه پیش توسط