فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوای قلم و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب ۲۰۰۰ نکته از آلودگی‌های محیط‌زیست

نسخه الکترونیک کتاب ۲۰۰۰ نکته از آلودگی‌های محیط‌زیست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب ۲۰۰۰ نکته از آلودگی‌های محیط‌زیست

هدف از نوشتن کتاب «۲۰۰۰ نکته از آلودگی‌های محیط زیست»ارائه‌ی مطالب آلودگی‌های محیط زیست (آلودگی آب، خاک، هوا، تصفیه‌خانه فاضلاب، انرژی هسته‌ای، آلودگی صنعتی، آلودگی پسماند و....) است، به نحوی که بتواند به آسانی مورد استفاده دانشجویان و دیگر علاقه‌مندان محیط زیست قرار گیرد.
از ویژگی‌های کتاب حاضر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- ارائه بیش از ۲۰۰۰ نکته از آلودگی‌های محیط زیست به زبانی ساده و پرهیز از هرگونه کلی گویی مطالب.
۲- ارائه نکات بیست سال اخیر آزمون‌های کارشناسی ارشد آلودگی‌های محیط زیست به صورت، جامع و کامل از سال ۱۳۷۴ تا ۱۳۹۳.
۳- ارائه نکات مطالب به‌صورت بخش به بخش (بخش آلودگی آب، تصفیه‌خانه فاضلاب، آلودگی خاک، آلودگی هوا، آلودگی صنعتی، آلودگی پسماند و....) و ارائه مطالب هر بخش به‌صورت ترکیبی و کاملاً منظم و منسجم تا یادگیری مطالب آسان‌تر گردد.
۴- یکی از مهمترین مشکلات دانشجویان مقطع دکتری، دروس آلودگی صنعتی و مدیریت مواد زائد جامد و مکان‌یابی دفع مواد زائد می‌باشد. از این‌رو در این کتاب سعی شده است تا حد امکان نکات مهم و کاربردی مربوط به این دروس آورده شود تا بخشی از دغدغه‌های دانشجویان برطرف گردد.
۵- خلاصه مطالب کتاب آلاینده‌ها، بهداشت و استاندارد در محیط زیست و بازیافت مواد زاید جامد شهری به‌صورت کامل در این کتاب آورده شده است. کتاب آلاینده‌ها، بهداشت و استاندارد در محیط زیست یکی از منابع بسیار مهم آزمون‌های ورودی دکتری مهندسی منابع طبیعی محیط زیست می‌باشد که چند سالی است چاپ مجدد نشده و دسترسی آن برای دانشجویان همواره با دشواری‌هایی همراه بوده است.
۶- اساتید این رشته می‌توانند از نکات استاندارد این کتاب به عنوان سوالات امتحانی استفاده نمایند.


  • ناشر: انتشارات آوای قلم - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.2 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ۲۰۰۰ نکته از آلودگی‌های محیط‌زیست در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ۲۰۰۰ نکته از آلودگی‌های محیط‌زیست