فیدیبو نماینده قانونی دانشگاه امام صادق (ع) و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب تاب‌آوری در کلاس درس
كمک به دانش‌آموزان با نيازهای خاص

نسخه الکترونیک کتاب تاب‌آوری در کلاس درس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب تاب‌آوری در کلاس درس

برای همه معلم‌ها، دانش‌آموزان چالش‌برانگیز، بچه‌های استثنایی هستند در صورتی‌که برای خانم دکتر لیزا مداف، آن‌ها بچه‌های خاص هستند. عنوان شغل حرفه‌ای او مشاوره تاب‌آوری است که اصول راهنمایی او بدین قرار است: دانش‌آموزانی با مشکلات تحصیلی، علمی و هیجانی اجتماعی می‌توانند مهارتشان را برای موفقیت حتی در هولناک‌ترین شرایط رشد دهند و معلم‌ها نیز برای راهنمای این دانش‌آموزان به مهارت‌هایی نیازمند هستند. او با نوشتن کتاب تاب‌آوری در کلاس درس گنجینه‌ای از مهارت‌های واقعی و خاص را برای عبور از شرایط مشکل‌ساز فراهم کرده است. وی این اسطوره را از بین برد که برخی از دانش‌آموزان نمی‌توانند یاد بگیرند یا بچه‌های مشکل‌آفرین فقط به توجه کردن احتیاج دارند. خانم دکتر لیزا مداف راهبردهای زیاد و بیانات مؤثری را مطرح کرده است و به دقت‌ معلمان را در این زمینه راهنمایی کرده است که چه بگویند و به آن‌ها گفته است که چگونه یک محیط مطلوب برای یادگیری فراهم کنند.
مرزبندی‌های واضح و انتظارات بالا، قلدری‌ها را خنثی می‌کند، کتاب تاب‌آوری در کلاس درس تعارض‌های بین معلم و دانش‌آموز را از طریق رویکردهای طراحی شده‌ای بازتعریف می‌کند تا توانایی دانش‌آموزان را برای پردازش دستورالعمل‌ها، انجام تکالیف و کارهای اصلی بالا ببرد، این توانایی‌ها معمولاً با شکست مواجه می‌شوند.
سایر توصیه‌ها برای پرورش حس همدلی و مراقبت و دوست‌یابی طراحی شده است. به‌جای این‌که پرخاشگری را مسئله ناچیزی جلوه دهد هر فصلی شامل تمرین‌هایی است که برگرفته از نصایح خانم دکتر لیزا مداف است و مطالعات موردی زندگی مراجعین را مطرح می‌کند که با نیازهای روزبه‌روز شما هماهنگ است.
در رأس این کتاب دستوری برای معلم‌ها وجود دارد تا از خودشان مراقبت کنند و فرصت‌های مداومی را دوباره برای خودشان ایجاد کنند و از فرسودگی شغلی جلوگیری کنند. خانم دکتر لیزا مداف هرگز متعهد نمی‌شود که معلم‌ها می‌توانند تمامی مشکلات دانش‌آموزان‌شان را حل کنند اما رویکردش تضمین می‌کند معلم‌هایی که کلاس را به پناهگاهی امن تبدیل می‌کنند، زمینه‌ای را برای تاب‌آوری به‌وجود می‌آورند یعنی پرورش می‌دهند که می‌توانند موفق شوند.


  • ناشر: دانشگاه امام صادق (ع) - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.32 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۱۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب تاب‌آوری در کلاس درس در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب تاب‌آوری در کلاس درس