دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب ارتباطات بین‌المللی

کتاب ارتباطات بین‌المللی
تداوم و تغییر

نسخه الکترونیک کتاب ارتباطات بین‌المللی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب ارتباطات بین‌المللی

ارتباطات بین‌المللی که با ظهور جهانی‌شدن از آن به «ارتباطات جهانی» و «ارتباطات فراملی» نیز تعبیر می‌شود، یکی از قلمروهای بزرگ ارتباطی را شامل می‌شود که ارتباطات را چه در فضای فیزیکی و چه در فضای مجازی از دایره محلی و ملی به دایره بین‌المللی و جهانی توسعه می‌دهد. ارتباطات بین‌المللی، سطوح مختلفی از ارتباطات را از ارتباطات فرد با فرد، گروه با گروه، جماعت حرفه‌ای و تجاری با جماعت‌های حرفه‌ای و تجاری دیگر گرفته تا ارتباط بین سازمان‌های محلی و ملی با سایر سازمان‌های محلی، ملی و بین‌المللی و همچنین ارتباطات بین دولت‌ها و به‌طور حتم با ظهور فضای مجازی، ارتباطات بین فرد یا افراد با سامانه‌ها و یا ارتباطات بین­فردی و گروهی در شبکه‌های اجتماعی دربر­می‌گیرد. صنعت حمل‌ونقل و «صنعت هم­زمان ارتباطات» دو پای‌ اساسی برای توسعه و سرعت گرفتن ارتباطات بین‌المللی به‌حساب می‌آیند. اختراع ماشین، قطار، هواپیما و کشتی‌های تجاری و مسافرتی همراه با ظهور مورس و تلگراف و به­دنبال آن تلفن، سینما، رادیو، تلویزیون و ظهور فضای مجازی منجر به افزایش دسترسی‌های فرامحلی، توسعه اطلاعات و دانش جهانی و تقویت ارتباطات فراملی و حس در جهان بودن، شده است. به­عبارتی دو فضایی شدنِ ارتباطات بین‌المللی هم در فضای فیزیکی و هم در عرصه مجازی، نوعی «اتصال فراگیر» جهانی را فراهم کرده است و در این دوره با انفجار ارتباطات رسمی و غیررسمی بین‌المللی مواجه شده‌ایم. توسعه صنعت رسانه‌های جهانی اعم از مطبوعات، رادیو، تلویزیون و سینما و همچنین صنعت بازی‌ها، عرصه گسترده‌ای از تعاملات بین‌المللی را به­وجود آورده است. از سوی دیگر، نقش سازمان‌های بین‌المللی که منشأ حضور ملیت‌های مختلف در قالب کار سازمانی شده‌اند، وجهه‌ای گسترده به نهادهای مرتبط با ارتباطات بین‌المللی بخشیده است.

ادامه...

مشخصات کتاب ارتباطات بین‌المللی

بخشی از کتاب ارتباطات بین‌المللی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ارتباطات بین‌المللی