فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوند دانش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب اصول شیمی (نسخهPDF)
دامیز

نسخه الکترونیک کتاب اصول شیمی (نسخهPDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب اصول شیمی (نسخهPDF)

مفاهیم حیاتی و مطالب ضروری برای آن‌هایی که می‌خواهند در درس شیمی شاگرد اول باشند
کتاب اصول شیمی For Dummies از پیوندها و واکنش‌های شیمیایی گرفته تا اسیدها، بازها و مول، همه‌ی اطلاعات ضروری و مفاهیمی را که دانش‌آموزان در درس شیمی با آن سروکار دارند در خود جای داده است.
این کتاب راهنما نه تنها در حل تکالیف و آماده شدن برای امتحان به یاری دانش‌آموزان می‌شتابد،بلکه مرجع مناسبی برای والدینی که می‌خواهند در درس شیمی به فرزندان خود کمک کنند.
ماده – همه چیز را درباره‌ی ماده و انرژی بدانید، از حالات مختلف ماده و تبدیل این حالات به یکدیگر گرفته تا انرژی جنبشی و انرژی پتانسیل.
واکنش شیمیایی – زیر و بم واکنش‌های شیمیایی را کشف کنید، چگونه اتفاق می‌افتند و چگونه می‌توان آن‌ها را موازنه کرد.

ادامه...
  • ناشر انتشارات آوند دانش
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.74 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۸ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب اصول شیمی (نسخهPDF)

سلام. کتاب واقعا بی‌نظیری است و بهای آن بسیار مناسب. واقعا برای اقشاری که در آغاز آن معرفی کرده، مفید فایده است. جنبه مثبت این کتاب این است که مباحث واقعا عالی طبقه‌بندی شدند و بسیار منظم هستند. همچنین، این کتاب به خوبی از مفاهیم آغاز کرده، و پس از جذب مخاطب، به فرمول‌ها می‌پردازد و باعث می‌شود تمامی مباحث جذاب شوند. البته کمی به (احتمالا) ترجمه کتاب نقد وارد است؛ چراکه بعضی از کلمات سر جای خود نیستند. ستاره پنجم هم برای اصلاح همین ایراد در نظر گرفته شده، چون بسیار مهم است؛ چراکه می‌تواند باعث فهم بد شود. از نویسنده و مترجمان کتاب و ناشر آن بسیار تشکر می‌کنم. موفق باشید.
در 1 سال پیش توسط
برای مقدمات دبیرستان خوبه
در 2 سال پیش توسط