فیدیبو نماینده قانونی انتشارات پیدایش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب عشق درمیان مرغ‌ها

نسخه الکترونیک کتاب عشق درمیان مرغ‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب عشق درمیان مرغ‌ها

نگاهم به پشت و شانه‌های پهن آقای هاوک خیره مانده بود. فقط هنگامی که در بازی کریکت می‌خواستم توپ را با چوب بزنم دچار چنین احساس تعلیقی شده بودم. قایق روی آب تقریباً بی‌حرکت مانده بود. تابه‌حال دریا را این‌گونه آرام ندیده بودم. تنها شکنج‌های کوچک آب خود را به پهلوی اسکله می‌زدند.
انگار این آرامش می‌خواست تا ابد ادامه پیدا کند. آقای هاوک هیچ حرکتی نمی‌کرد. بعد کل صحنه ناگهان به تکاپویی سریع افتاد. شنیدم که آقای هاوک فریادی هولناک و گرفته کشید و روی نشیمنش ناگهان و شدید بالا پرید. پروفسور تا نیمه برگشت و چهره‌ی عبوسش را دیدم که بر اثر خشم گلگون می‌شد. صحنه دوباره دگرگون شد و منظره را به‌کلی و به سرعت به هم ریخت. دیدم که آقای هاوک دوباره بالا پرید و لحظه‌ای بعد قایق در آب واژگون شد و من با سر به عمق آب شیرجه رفتم‌، در حالی که حس می‌کردم لباس‌های سر تا پا خیسم طوری به بدنم چسبیده‌اند که می‌خواهند خفه‌ام کنند.

ادامه...
  • ناشر انتشارات پیدایش
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.76 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۰۰ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان کتاب عشق درمیان مرغ‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

عشق درمیان مرغ ها

پی. جی. وُدهاوس

مترجم: پیمان اسماعیلیان
حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ استنظرات کاربران درباره کتاب عشق درمیان مرغ‌ها