کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

فرهنگ و زندگی روزمره در امریکا

نسخه الکترونیک کتاب فرهنگ و زندگی روزمره در امریکا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

سال‌های پس از جنگ جهانی دوم یکی از دوره‌های جهش اقتصادی امریکاست. درحالی‌که بیشتر کشورهای اروپایی با ویرانی‌های گسترده، اقتصاد ورشکسته، تلفات بسیار، و روان‌های زخمیِ جنگ جهانی دست به گربیان بودند، امریکا در آن سوی اقیانوس اطلس با کمترین صدمه از جنگ، طعم رونق اقتصادی سریع حاصل از جنگ را می‌چشید. با پایان جنگ، سربازهای امریکایی از جبهه‌های اروپا و شرق آسیا وارد بازار کار و تولید برای بخش عظیمی از دنیای ورشکسته شدند. درآمد حاصل از این جهش اقتصادی امکان سرمایه‌گذاری‌های زیربنایی را در امریکا یک‌بار دیگر ممکن و توسعهٔ جاده‌ها امکان جابه‌جایی را در مقیاس‌های روزانه آسان‌تر کرد. به‌لطف این رشد اقتصادی، طبقهٔ متوسط بزرگی در حال شکل‌گیری بود که به‌دنبال خود سبک زندگی کاملاً متفاوتی را به‌همراه آورد و تصویر جغرافیای شهری امریکا را دگرگون کرد. جمعیت بزرگی از این طبقهٔ متوسط از شهرها بیرون رفتند و سبک زندگی جدید را خلق کردند: «زندگی در حومه». زندگی در حومهٔ شهرها از سال‌های ۱۹۵۰ تا ۲۰۰۰ روند دائماً روبه‌رشدی را پشت سر گذاشته است؛ به‌گونه‌ای که در سال ۲۰۰۰، بیش از ۵۰ درصد جمعیت امریکا ساکن حومه‌‌ها شدند و عملاً بسیاری‌ از حومه‌های ایالت‌ها به همدیگر وصل شده‌اند.

دانلود کتاب فرهنگ و زندگی روزمره در امریکا در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران